Bağlantı Hizmetleri

Bağlantı Hizmetleri Bağlantı Hizmetleri

Turkcell Superonline kendi yönetimindeki dünyanın en hızlı veri iletim teknolojisine sahip fiber-optik omurgasını kullanarak, şirket merkeziniz ve farklı lokasyonlardaki ofis ya da işlem merkezleriniz arasında yüksek hız ve kalitede, güvenli ve ekonomik veri iletişimi kurmanızı sağlıyor. Turkcell Superonline Noktadan Noktaya Erişim hizmetleri Turkcell altyapısıyla birlikte mobil iş istasyonlarınızla olan veri iletişiminizi de yüksek erişilebilirlik ve güvenlikte gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

 

Kiralık Devre

Turkcell Superonline Kiralık Devre hizmetiyle, fiber-optik omurgasını kullanarak şirket merkeziniz ve farklı lokasyonlardaki ofis ya da işlem merkezleriniz arasında “paylaşımsız”, “sabit bant genişliği”nde, yüksek hız ve kalitede, güvenli, ölçeklenebilir veri iletişimini kurmanızı sağlıyor. Sinyalleşme, kritik uygulama veri iletimi, yedekleme ve kalite hassasiyeti yüksek çağrı merkezi, video konferans gibi uygulamalarınızın çalıştırılması için ihtiyaç duyduğunuz genişbant erişimini, güvenli ve yüksek erişilebilirlik seviyesinde karşılıyor.

Detaylı Bilgi

 

MetroEthernet

Sürekli değişen iş ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek genişbant kapasitesi ile yüksek hızlarda veri iletişimi sağlamak istiyorsunuz. Turkcell Superonline MetroEthernet hizmetiyle, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi olan fiber-optik omurgasını kullanarak şirket merkeziniz ve farklı lokasyonlardaki ofis ya da işlem merkezleriniz arasında az paylaşımlı, esnek bant genişliğinde, yüksek hız ve kalitede, güvenli veri iletişimini sağlıyor. Kiralık Devre hizmetine göre daha ekonomik veri iletişimi sunan MetroEthernet hizmeti, şirket içi uygulamalar, e-posta trafiği, şirket sunucularına erişim, veri aktarımı gibi ortak uygulamalar için idealdir.

Detaylı Bilgi

 

Uluslararası Kiralık Devre

Turkcell Superonline, Uluslararası Kiralık Devre hizmetiyle, fiber-optik altyapıdaki kendi IP omurgasını kullanarak Türkiye ve yurt dışında bulunan ofisleriniz arasında “paylaşımsız” ortamda, yüksek hız ve kalitede, güvenli, ölçeklenebilir veri iletişimini sağlıyor. Sinyalleşme, kritik uygulama veri iletimi, yedekleme, kalite hassasiyeti yüksek çağrı merkezi veya video konferans gibi uygulamaların çalıştırılması için ihtiyaç duyduğunuz genişbant erişimini güvenli ve yüksek erişilebilirlik seviyesinde karşılıyor.

Detaylı Bilgi

Sanal Ağ (VPN)

Turkcell Superonline, Sanal Ağ (VPN-Virtual Private Network) hizmetinde Türkiye’de en çok uç kuran –diğer operatörlerin uç sayısının toplamından fazla- ve yöneten operatör olarak geniş ağ kapasitesini ve zengin servis yönetimi deneyimini siz müşterileriyle paylaşıyor. Sanal Ağ hizmeti ile yurt içinde ve yurt dışında ofisleriniz arasında ses, görüntü ve veri iletişiminizi ideal hız, kapasite ve yüksek güvenlikte sürekliliğini sağlıyor. Bu sayede iş sürekliliğinizi koruyarak yüksek müşteri memnuniyetine ve karlılığınıza yardımcı oluyor. Ayrıca sanal ağ trafiği kalite yönetimini kendi (F/O) omurgasına alarak diğer operatörlere göre daha etkin bir çözüm sunuyor.

 

MPLS VPN

Turkcell Superonline MPLS VPN hizmeti, network’ün 3. katmanını oluşturan MPLS omurgası üzerinden yurt içinde veya yurt dışındaki ofisleriniz arasında yüksek kalite ve düşük maliyetlerle ses, görüntü ve verilerinizin hızlı, güvenli ve sürekli olmasını sağlıyor. Sanal ağ trafiğinizi önceliklerinize göre düzenleme olanağı sunan MPLS VPN hizmeti kritik uygulamalarınıza daha çok kapasite ayırarak kullanıcı memnuniyetini ve iş sürekliliğini en üst düzeyde tutuyor.

Detaylı Bilgi

 

ADSL-VPN

Ek donanım yatırımı, yönetimi ve operasyonel harcama gerektirmeyen ADSL VPN (Virtual Private Network) hizmeti, farklı lokasyonlardaki ofis, iş merkezi ve birimleriniz arasında veri, ses ve görüntü iletişiminizi en ekonomik şekilde yapabilmenizi sağlıyor. MPLS VPN teknolojisiyle ADSL hatlar üzerinden internete çıkmadan yüksek kalite ve güvenilirlikte veri iletişimi sunuyor.

Detaylı Bilgi

 

G.SHDSL

Turkcell Superonline, kontrolü sadece yerleşik operatörlerde olan al-sat yöntemi ile G.SHDSL erişimi sağlamanın yanı sıra, Türkiye’deki ilklerden biri olan, Veri Akışı Erişimi yöntemiyle de G.SHDSL erişimi sunuyor. Böylece ekonomik bir erişim yöntemi olan G.SHDSL devrelerini, yerleşik operatörün yanında Turkcell Superonline altyapısının bir parçası gibi, Turkcell Superonline kontrolü ile edinebilirsiniz. Uç lokasyonlarınız, bölge ofisleriniz ve merkez lokasyonlarınız ile VPN (sanal ağ) yapısı kurabilir ya da bu erişim yöntemi ile hatlarınızın yedeklerini daha ekonomik ve kaliteli hale getirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kapat
Yardım ister misiniz?