Teltonika RUT500

Tamamen Avrupa’da dizayn edilip üretilen Teltonika RUT500 yüksek hızlı kablosuz ve ethernet bağlantılarına sahip kompakt bir 3G yönlendiricidir. Dahili HSPA+ modülü sayesinde 21 Mbps download hızına ulaşabilirsiniz. 4 Ethernet portu sayesinde aynı anda ağınızdaki birçok cihazı kablolu bağlantı ile sisteme dahil edebilirsiniz. Ayrıca 5651 loglama özelliği de mevcuttur. ( 5651 loglama özelliğinin kullanılabilmesi için FTP serverınız olmalıdır.)

Yüksek Hız ve Sinyal Seviyesi

Rut500 en gelişmiş IEEE802.11n desteği sağladığı gibi IEEE802.11b/g standartlarını desteklerken kablosuz olarak 150 Mps hıza kadar data alışverişini sağlar. Harici anten konnektörleri istenilen antenlerin takılma olasılığını sağlarken en iyi sinyal yerini kolayca bulunmasını mümkün kılar.

Dayanıklı Alüminyum Kasa

En zor şartlarda bile çalışması için üretilen Teltonika RUT500 dayanıklı alüminyum kasası ile -20º ve +70º C aralığındaki ortam sıcaklığında çalışabildiği gibi istenirse araç elektrik tesisatına direk olarak bağlanabilmesini sağlayan güç arabirimi sunmaktadır.

Kurulum

Cihaz müşterilere teslim edildikten sonra, 3 iş günü içerisinde kurulum için Bircom tarafından aranacaktır. Kurulum sonrasında yaşanan problemler için destech@turkcell.com.tr adresine problem iletilmelidir.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Genel Özellikler
 1. Kullanım Şekli 3G router
 2. Uyumlu İşletim Sistemi Tüm işletim sistemleri
 3. Firewall Desteği Var
 4. microSD Kart Yuvası Yok
Bağlantılar
 1. Kablosuz Ağ (Wi-Fi) 802.11 b/g/n
 2. 3G İndirme (Download) Hızı 21 Mbps
 3. 3G Yükleme (Upload) Hızı 5.6 Mbps
 4. SMS Özelliği Var
 5. DLNA Özelliği Yok
Pil & Güç Yönetimi
 1. Pil Türü Yok
 2. Bekleme Süresi Yok
 3. Kullanma Süresi Yok
Diğer Özellikler
 1. Isı Dayanıklılığı -20º ve +70º C
 2. 30 Pin Bağlantı sayısı: 50 kişi

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın