Momentum Ailesinin En Yeni Üyesi

Momentum ailesinin en yeni üyesi Kulak İçi Kulaklık Krom Android ile modadan ve rahatlıktan ödün vermeden kristal berraklıktaki sesin tadını çıkarın.

 

Üstün İşcilik

Bu kadar küçük yapıdaki bir kulaklıktan doğru bir ses almak için en üst seviye materyaller ve üstün bir işçilik kullanmak gerekir. Sennheiser Momentum’un akustik parçalarında plastik kullanılmamıştır. Ses tüneli mikronluk detaycılıkla işlenmiş yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu farklılık gözle görülebilir değil, daha ziyade kulağınıza takıp müziği dinlemeye başladığınızda anlayabileceğiniz bir fark yaratır.

 

iOS Uyumlu

Kablosunun üzerinde bulunan iOS cihazlarla uyumlu kumandası ve tümleşik mikrofonu sayesinde kontrolü asla kaybetmeyeceksiniz. Şık taşıma çantasıyla birlikte Sennheiser Monentum istediğiniz her yerde yanınızda.

 

Kulağınıza Taktığınızda Varlığını Unutacaksınız

Sennheiser Momentum, ekstra küçük ses kanalı sayesinde küçük ve hafiftir. Gövdesine 15 derece açılı kabloları ve kutu içeriğindeki her ebata göre olan kulaklık uçları sayesinde kulağınıza daha rahat oturur. Sağladığı gürültü izolasyonuyla da tecrübe edeceğiniz tek şeyin saf ses olmasını garanti eder.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın