Şık Tasarım

Her zaman ihtiyacınız olan iki farklı özellik tek bir aksesuarda. SBS’in bu ürünü ile aynı anda hem telefonunuzu şarj edebilir hem de müzik dinleyebilirsiniz. 

Stant Özelliği

Çok kaliteli ve dayanıklı mlazemelerden üretilmiş olan SBS taşınabilir hoparlör ve şarj cihazını ayrıca masanız üzerinde stant olarak da kullanabilirsiniz. 

Özellikler

  • Kapasite: 2200 mAh
  • Giriş: 5V, 1A
  • 3.5 mm jack girişi
  • Tüm akıllı telefonlarla kullanabilirsiniz

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın