Spor Tutkunlarına

Spor yaparken artık telefonunuzu yanınızda taşımanız çok daha kolay. SBS’in sizler için tasarladığı kol bandı, elastik yapısı sayesinde 4 ve 6 inch’e kadar tüm akıllı telefonlarla uyumludur. Kışın soğuk zamanlarında ilave kulaklık gerektirmeden SBS’in sizler için tasarladığı, içine mikrofonlu kulaklık entegre edilmiş SBS kol bandı ile daha rahat olabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kullanılan malzemelerin ve ayarlanabilir cırt cırtlı bandı ile kolayca kullanabilir, spor yaparken daha rahat olabilirsiniz. Benzersiz ve üstün ses kalitesi ile dış ortamlarda bulunmayı sevenler ve müziksiz yaşamayı düşünemeyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Özellikler

  • 4 ve 6 inçe kadar olan akıllı telefonlarla uyumludur
  • Kaliteli ve özel materyallerden üretilmiştir
  • Spor yaparken maksimum rahatlık sağlar

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın