Şık Tasarım

Aksesuar ve modanın mükemmel birleşimi. Çok kaliteli ve dayanıklı mlazemeden üretilmiştir. iPhone cihazlarınız  ile mükemmel uyum sağlar.

Güvenli ve Sorunsuz Şarj

Apple (MFI) lisanslı SBS lightning kablonuz ile iPhone cihazlarınızı zarar görmeden güvenle şarj edin.

Şarj ve Senkronizasyon

Apple lisanslı SBS data kablosunu kullanarak Lightning bağlantı noktasına sahip Apple cihazlarınızı Mac ya da PC'niz üzerinden şarj ve senkronize edebilirsiniz.

Özellikler

  • USB: 2.0
  • Şarj ve Senkronizasyon
  • Apple Lightning girişli tüm mobil cihazlarınız ve tabletleriniz ile uyumludur
  • Araç şarj adaptörüne veya cihaz şarjına bağlanabilir,
  • Apple MFI lisaslı

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın