Her Zaman Yanınızda

Philips taşınabilir şarj cihazı ile mobil cihazlarınızın şarjını rahatlıkla doldurabilecek ve her zaman ulaşılabilir olacaksınız. Taşınabilir şarj aletiniz ile hareket halindeyken mobil cihazlarınızı birçok kez şarj edebilirsiniz. Akıllı telefonunuz için her zaman ihtiyacınız olduğunda şarj aletinizin ultra hızlı şarjı ile yaklaşık 3 tam şarj için ekstra güç sağlar.

Yanınızdaki Enerji Deponuz

El feneri fonksiyonlu taşınabilir şarj aletiniz, kamp ve seyahatleriniz için idealdir. Taşınabilir şarj aletiniz ile nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun cihazlarınızı şarj edin. Yaklaşık 3 tam şarj için ekstra güç sağlar. 2 USB portu, aynı anda 2 cihazınızı şarj etmenizi sağlar. 2.1A bağlantı noktası ile cihazlarınızı ultra hızlı şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • 2 USB portu
  • Çıkış: 5V, 3.1A
  • Güç girişi: 5V, 2.1A
  • Pil kapasitesi: 7800mAh
  • Net ağırlık: 0.2 kg
  • Şarj durumunu bir bakışta doğrulamak için güç göstergesi ışığı
  • Micro USB kablosu ile birlikte gelir

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın