Hayatınızı Kolaylaştırın

Gün geçtikçe büyüyen akıllı telefon tasarımlarını düşündüğümüzde, Steelie HobKnob Kit, manyetik montaj teknolojisiyle telefonunuzun her türlü kullanımında size kolaylık sağlar.

Rahat Kullanım

Kılıfınıza ya da direkt olarak telefonunuza köpük bazlı 3M VHB Bant ile yapışan Steelie küçük mıknatıs, kesinlikle cihazınıza zarar vermez ve kolayca uygulandığı yerden iz bırakmadan çıkartılabilir. 

Her Yerde Sizinle

Steelie küçük mıknatıs ile mükemmel bir uyuma sahip Hobknob topuz, yüksek kaliteli işlenmiş alüminyum ve lastik topa benzer bir parçadan oluşur.

Özellikler

  • Steelie Hobknob Kit, telefonunuzun ekranını görüntüleme, okuma veya videolu sohbet, yazı yazmak için yatay veya dik konumlandırabileceğiniz bir stant işlevi görür.
  • Sunumlarınızda telefonunuzu direkt bir metal yüzeye sabitleyebilir ya da topuz parçasıyla avuç içinizde kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. 
  • İstediğiniz zaman topuz parçasını kolaylıkla ayırıp cebinizde dahil taşıyabilirsiniz.
  • Her bir kit içeriği: 1 adet Steelie Mini Stand Telefon Topuzu, 1 adet Steelie Küçük Mıknatıs, 1 adet alkollü hazırlama pedi ve kurulum talimatları.
  • Tüm Telefonlar ile uyumludur.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın