Dilediğiniz Yere Klavyenizi Götürün

Keys To Go, taşırken hafif, yazarken rahattır ve kelimelerin daima parmaklarınızın ucunda olmasını sağlar. Son derece ince, kullanışlı ve çok kolay taşınabilen Keys To Go klavye, size her yerde uyar ve eşlik eder.

Kullanışlı ve Rahat

Konfor sağlayan, geribildirimli akıllıca yerleştirilmiş tuşlar. Daha fazla verimlilik için Android klavye kısayolları. Bluetooth kablosuz eşleştirme ve yeniden şarj edilebilir 3 aylık pil.

Kolay Temizleme

Nerede olursanız olun veya ne yaparsanız yapın, uzun ömürlü FabricSkin kir tutmaz, kırıntı ve sıvı dökülmesinden etkilenmez.

Uyumluluk

Android 4.1 ve üzeri veya Windows 7 ve üzeri işletim sistemine sahip aygıtlar için.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın