İstediğiniz Her yerde Yazın

Masaüstünde yazmanın rahatlığına ve kolaylığına, akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya Bluetooth kablosuz cihazınızda sahip olun. K380 çok aygıtlı kablosuz klavye, harici klavyeleri destekleyen tüm Bluetooth kablosuz aygıtlara bağlanır.

Tanışabilir Klavye

Bu kompakt ve hafif Bluetooth klavyeyi evinizin istediğiniz yerine götürün. Dilediğiniz yerde, herhangi bir uyumlu bilgisayarda, telefonda veya tablette kullanın.

Easy Switch

Windows bilgisayar, iPhone ve Android tablet gibi aynı anda üç cihaza kadar bağlayın. Başka bir cihazda yazmaya başlamak için bir düğmeye dokunmanız yeterlidir.

Alışık Olduğunuz Düzen

K380 Klavye, her cihazı tanır ve en sık kullandığınız kısayollar ile size alıştığınız düzeni sunmak için otomatik olarak tuşları eşler.

Uyumluluk

  • Bluetooth kablosuz özellikli bilgisayarlar veya harici klavyeleri destekleyen (HID profili) diğer cihazlar
  • Windows 7, Windows 8, Windows 10 veya üzeri
  • Mac OS 10.10 veya üzeri
  • Chrome OS
  • Android tablet bilgisayar veya akıllı telefonlarda, Android 3.2 veya üzeri
  • iPad veya iPhone için iOS 5 veya üzeri
  • Apple TV 2. veya 3. Nesil.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın