Forma Girin!

Forma girin, kilo verin ve bunları yaparken eğlenin. Jawbone Up Move’u üzerinize klipsleyin ve her yerde kullanın. Sizi yönlendirmek için bir LED ekrana ve Smart Coach'a sahip olan Up Move izleyici yalnızca adımlarınızı saymaz, işin en zor kısmının üstesinden gelerek gelişim yolunuzda ilerlemenize yardımcı olur.

Aktivite İzleme!

Gün boyunca attığınız adımları, antrenmanlarınızı ve yakılan toplam kaloriyi takip etmenin en kolay yoludur. Bu bilgilere sahip olmak, daha aktif olmanın ve motivasyonunuzu korumanın ilk adımıdır. UP uygulaması ile yiyecekler, içecekler, kalori, besinler ve daha fazlasını kolayca takip edebilirsiniz.

Smart Coach!

Basit adım sayılarını ve klişe önerileri unutun. Smart Coach hangi değişiklikleri yapmanız gerektiğini anlamanıza ve her gün daha fazla hareket etmenize yardımcı olur.

Led Ekran ve Kablosuz Senkronizasyon!

LED ekran süreyi, hedefinize olan ilerleyişinizi ve daha fazlasını bir bakışta gösterir. Her zaman Bluetooth Smart ile bağlı olduğunuzdan, verilerinizi indirmek için kablo ile bağlamanıza gerek yoktur.

Yakılan Kalori ve Adımlar!

Up Move yakılan kaloriyi, yaş, kilo, boy ve aktivite düzeylerini temel alarak ölçer. Dahili ivmeölçerimiz, nereye giderseniz gidin ve nasıl kullanırsanız kullanın adımlarınızı doğru olarak sayar. Yaşamınızı özelleştirmek için hedefler belirleyin, gün içinde atılan adım sayısından uykuda geçirilen saate ve hedef kiloya kadar.

 

Suya Dayanıklılık!

Up Move izleyici sıçramalara karşı dayanıklıdır. Bu nedenle yoğun bir antrenman sonrasında oluşan terleme veya yağmur konusunda endişelenmenize gerek yok. Yalnızca cihazı suya daldırmayın.

Mod İzleme!

Gün boyunca nasıl hissettiğinizi takip edin ve Smart Coach'un aktiviteleriniz ve modunuz arasındaki bağlantıları belirlemesini sağlayın. Smart Coach, yeterince su içmek veya aktivite düzeyinizi artırmak gibi kişisel hedefleriniz konusunda sizi motive eder. Gece tamamen dinlenerek aktivitenizi en üst düzeye çıkarın. Up Move bilekliği ile uykunuzu izleyin. 

Aile ve Arkadaşlar!

Hiçbir zaman yalnız kalmayın. Verilerimiz, ekibinizde üç veya daha fazla arkadaşınız olduğunda günde en az 1000 adım daha fazla attığınızı gösteriyor.

Özellikler

 • Cihaz boyutu: 27.64mm B x 27.64 mm E x 9.75 Y
 • Cihaz ağırlığı (yalnızca izleyici): 6.8 gr
 • Şarj edilemeyen CR2032 Lityum Yuvarlak 3V 225mAh batarya
 • Batarya ömrü, 6 aya kadar
 • Bluetooth 4.0 BLE
 • Üç eksenli ivmeölçer
 • 12 Beyaz LED, 1 Turuncu LED ve 1 Mavi LED, motor süresini, şarj durumlarını, gelişimi ve mevcut durumu gösterir
 • Gelişiminizi istediğiniz zaman kontrol edin
 • Saati gösterir
 • Su sıçramalara karşı dayanıklı (cihazı suya daldırmayın)
 • Kablosuz
 • Şarj gerektirmez
 • İstediğiniz yere klipsleyin
 • İzlenenler: Adımlar, Mesafe, Yoğunluk, Antrenmanlar, Aktivite Türleri, Hareketsizlik Süresi, Aktif Süre, Yakılan Kalori (Aktif ve Dinlenme) ,Öğünler, İçecekler, Yemek Puanı, Kalori, Ağırlık, Besinler, Su, Seriler, Hedefler, Kilometre Taşları, Ortalamalar, Trendler, Uyku ( ayrı olarak satılan bilek bandı ile , Up'ı 50'den fazla uygulama ve cihaza bağlayın)
 • Uyumluluk: iPhone 4s ve üstü, iPad 3. Nesil ve üstü, iPod Touch 5. Nesil ve üstü, iPad Mini ve üstü, Android cihazlar 4.3 ve üstü, Bluetooth Smart Ready

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın