Alan Sizin, Ses Sizin

Jabra Supreme, patentli Döner Mikrofon kolu özelliğine sahiptir. Konuşmanız bittiğinde kolu katlayın ve mikrofonlu kulaklığı cebinizde veya laptop çantanızda saklayın. Hareket halinde olup da mikrofonlu kulaklığınızın elinizin altında olması gereken zamanlar için mükemmel. Etkinleştirmek de kolay taşımak da!

Gürültülü Ortamlarda Bile Net Görüşmeler

Jabra Supreme, Aktif Gürültü Önleme teknolojisi içermektedir. Mikrofonlu kulaklığınız, etrafınızdaki arka plan gürültüsünü etkin bir şekilde düşürür; bu sayede duyduğunuz tek şey arayanın sesi olur. Buna ilaveten, mikrofonlu kulaklığın Rüzgâr Sesini azaltma özelliği ile, yüksek kalitede ses ve net görüşmelerin keyfini sürebilirsiniz.

Özel Tasarım Kulak Yastıkları

Mikrofonlu kulaklığınız rahat değilse dünyadaki en net sesin bile bir anlamı kalmaz. Jabra Supreme ayarlanabilir olduğundan size en rahat gelen takma şeklini seçebilirsiniz. Farklı şekillerde kullanılabilirlik ve rahatlığı üst düzeye çıkartan, özel tasarım kulak yastıkları bulunmaktadır.

Eller Yok

Jabra Supreme, ses aktif bir aygıt olduğundan aracınızı kullanırken, yemek yaparken veya telefonda konuşurken yaptığınız her türlü aktivite için mükemmeldir.

Tek Mikrofonlu Kulaklık, Pek Çok Cihaz

Jabra Supreme, aramızdaki çok işlevselliler için Jabra Connect uygulaması ile mikrofonlu kulaklığınızı ihtiyacınıza uyumlu olarak özelleştirmenizi ve tüm Bluetooth etkin iletişim cihazlarınızı mikrofonlu kulaklıktan yönetmenizi sağlar. Ortam akışı veya müziği laptop veya tablet bilgisayarınızdan direkt mikrofonlu kulaklığınıza aktarabilir ve aynı anda mobil telefonunuzdan arama alabilir veya yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Aktif Gürültü Önleme teknolojisi, mikrofonlu kulaklık kullanıcısının çevresindeki ortam gürültüsünü engeller
  • Aktif Gürültü önleme Noise Blackout™ ve HD Ses teknolojisiyle aramanın her iki ucunda da net görüşmelerin keyfini sürün
  • Katlanabilir mikrofon kolu; etkinleştirmesi kolay, kullanımı kolay
  • Sesli Kontrol ile sadece sesinizi kullanarak arama yapın
  • İki Bluetooth etkin cihazla aynı anda eşleştirme yapın
  • Müzik, ortam akışı veya GPS talimatlarını dinleyin
  • Tüm gün rahatlık için değiştirilebilen yumuşak kulak yastıkları

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın