Profesyonel Video Yakalama

1440p30, 1080p60 ve 720p120'de baş döndürücü HD video çekebilen VIRB XE, deneyimlerinizi parlak bir ayrıntıyla yakalamak için hazır. Gelişmiş bir tam cam lense, yüksek çözünürlüklere, yakınlaştırma seviyelerine ve 240FPS'ye kadar yüksek kare hızlarına (480p) sahip VIRB XE ihtiyacınız olan çekimleri elde etmenizi sağlar. Beyazlık dengesi ve poz beslemesi gibi manuel kontroller videolarınızda daha da fazla esnekliğin kapısını açar.

G-Metrix

G-Metrix ile o anda videodan fazlasını yakalayın. VIRB XE dahili olarak Garmin GPS, G-force, yönelim sensörleri ve daha fazla performans verisini yakalamak için harici Garmin cihazlarına kablosuz olarak bağlanma kabiliyetiyle donatılmıştır. Ücretsiz mobil veya masaüstü yazılımımızı kullanarak deneyimlerinizi her zamankinden daha yüksek çözünürlükte oynatırken hızınızı, ivmenizi, kalp atış hızınızı (ve çok daha fazlasını) gerçek zamanlı olarak göstermek için ölçümleri, grafikleri ve daha fazlasını otomatik olarak görseller ile çakıştırın.

Dayanıklı ve Dalışa Hazır

VIRB XE ilave ekipman veya kutulara ihtiyaç duymadan 50 metre derinliğe kadar dalabilir. Güçlü ve kompakt tasarımı, kutu içindeki mikrofonların başaramadığı netlikte ve temizlikte ses yakalayabilen çıplak mikrofonu ile tüm zorluklara karşı koymaya hazır. Suyu sevmeyen, düz, cam lensleri sayesinde, su altı çekimleri kristal netliği sunarken su içine veya su dışına geçişler de damlacıklar tarafından engellenmemiş oluyor.

Dahili WiFi

Bir veya daha fazla VIRB XE kamerasını uyumlu akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Garmin VIRB Mobile uygulamasına bağlayın. Bu, fotoğraflarınızı canlı video ön izlemesi için sıraya koymanızı, birden fazla kamerayı görüntüleyip kontrol etmenizi, kayıtlı çekimleri izleyerek düzenlemenizi, G-Metrix verisini görseller ile çakıştırmanızı ve videolarınızı bulut sunucuya yüklemenizi sağlar. VIRB XE uyumlu bir Garmin cihazından dahi kontrol edilebilir, ayarlanabilir ve görüntülenebilir.

Görüntü Sabitleme

VIRB XE, kameranın hareketlerini algılamak ve çekimlerinizi titreşimsiz kılmak için hareket sensörlerine sahiptir. Elektronik görüntü sabitlemesi, ister sert kayaların üzerinden atlıyor olun ister serin sularda kayıyor olun, kamera sarsıntılarını ve bulanıklıklarını giderir.

Bluetooth Destekli HD Ses

Bluetooth 4.0 donanımına sahip VIRB XE, doğrudan Bluetooth kulaklık ve mikrofonlarına bağlanarak HD kalitede ses yakalayabilir. İster kameranızdan uzakta olun ister motosikletinizin yorumlarını kaydetmek isteyin, VIRB XE ses ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar.

Ecosystem Uzaktan Kumanda

VIRB XE, kamera kontrolünü basitleştirip geliştirerek Garmin ekosistemini ileri taşır. VIRB XE kameranızı opsiyonel VIRB uzaktan kumanda, akıllı cihazlar, taşınabilir navigasyon cihazları, giyilebilir cihazlar, harita okuyucular, havacılık ürünleri ve hatta diğer VIRB kameraları ile görüntüleyin ve kontrol edin.

Çoklu Kamera Senkronizasyonu

Garmin GPS'in gücünü kullanan VIRB XE, karmaşık çoklu kamera çekimlerini kolaylaştırmak için GPS zaman damgalarını kullanarak çekimi alt kare doğruluğu ile senkronize eder. VIRB Edit yazılımını kullanarak, zaman alıcı yeniden hizalama ve zaman kodu gereksinimlerini ortadan kaldıran tek bir düğme tıklaması ile çoklu kamera açıları arasında kolayca geçiş yapın.

Özellikler

G-Metrix ile kompakt, su geçirmez HD aksiyon kamerası

 • Profesyonel video: Görüntü sabitlemesi ve yakınlaştırma seviyeleri ile 1440p30, 1080p60, 960p100, 720p120 ve 480p240.
 • G-Metrix: Dahili Garmin GPS ve sensörleri hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak takip eder ve hepsini güçlü ölçümler, grafikler ve daha fazlası ile görüntüler.
 • Fotoğraf: 12 megapiksel; saniyede 30 kareye kadar seri çekim; time lapse.
 • Ses: Su altındayken dahi son derece net ses için muhafazasız mikrofon; Bluetooth destekli kulaklık ve mikrofonlardan kablosuz HD ses aktarımı.
 • Dalış kutusu olmadan 50 metreye kadar su geçirmezlik VIRB XE aksiyon kamerasi, saniyede 30 kareye kadar 1080p60, 12 megapikselde zengin, HD fotoğraflar çeker ve hareketinizin daha fazlasını yakalar.

 • En zorlu ortamlar için tasarlanan VIRB XE kutuya ihtiyaç duymadan 50 metreye kadar dalabilir, bu da daha temiz ve daha net bir ses yakalamasını sağlar. Garmin GPS tarafından geliştirilen G-Metrix o andaki gerçek hızı, uzaklığı, yüksekliği ve yoğunluğu kaydederek görüntülerle çakıştırmanıza izin verir.
Tek Dokunuşla Kayıt
 • VIRB XE, kameranın üst kısmında bulunan tek dokunuşla kayıt düğmesi ve aynı noktada birden fazla fotoğraf için deklanşör düğmesi ile kolay kullanım için tasarlanmıştır. Sürgülü düğmenin net klik sesi sayesinde eldiven giyiyor da olsanız kayda geçtiğinizi kolayca anlayabilirsiniz. Kamera kapalı dahi olsa düğmeyi hareket ettirdiğiniz anda kayıt yapmaya başlar.
Dayanıklı Güç ile Hareketli Kalın
 • VIRB XE, en zor ortamlarda dahi kesintisiz çekimler için araç aküsü veya başka bir güç kaynağına bağlanmanızı sağlayan hava geçirmez güç bağlantılarına sahiptir. VIRB XE ayrıca maksimum esneklik için şarj edilebilir ve değiştirilebilir lityum-iyon pilleri destekler.
VIRB Tracking
 • VIRB Tracking özelliği kameranızın bilinen son konumunu görüntülemenizi ve böylece oraya dönerek kameranızı almanızı sağlar. VIRB Tracking fonksiyonunu uyumlu bir Garmin cihazı ya da uyumlu bir akıllı telefon ile kullanın.
Hiç Zahmetsiz İnanılmaz Videolar
 • Ücretsiz masaüstü yazılımımız VIRB Edit, çekimlerinizi izleyerek düzenlemenize, G-Metrix ölçümlerini ayarlamanıza, müzik eklemenize ve kamera açıları arasında kolayca geçiş yapmanıza izin verir. Böylelikle kolayca paylaşıp internette yayınlayabileceğiniz bir video elde etmiş olursunuz. VIRB Edit ayrıca kameranızın yazılımını otomatik olarak güncel tutar.
Tutturma Aparatları
 • Bir dizi çok yönlü tutturma aparatı, kamerayı dilediğiniz konumda sabitlemenizi sağlar. Kıvrımlı ve düz güverte tutturma aparatlarından gidon, sele üstü, kask, göğüs ve çok amaçlı kayış tutturma aparatlarına varıncaya kadar ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. VIRB tutturma aparatları profesyonel, kaymaya karşı dirençli allen bas sıkıştırma özelliğine sahiptir, böylece titreşim/çarpma direnci için ekstra tork sağlar.
Teknik Özellikler
Boyutlar
 • Birim boyutu: 77.0 x 40.6 x 36.8 mm
 • Ekran boyutu: 25.4 mm diyagonal; 128 x 128
 • Birim ağırlığı: 151.7 gr
Video
 • Görüntü sensörü: 12.4 MP, 1/2.3" CMOS
 • Dosya Türü: .mp4
 • 1440p HD video: 30 fps
 • 1080p HD video: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps
 • 960p HD video: 100, 60, 50 fps
 • 720p HD video: 120, 100, 60, 50, 30, 25 fps
 • 480p (yavaş çekim): 240 fps
 • Fotoğraf çözünürlüğü: 12 MP ve 7 MP
 • Seri fotoğraf çekimi: 12MP, 30 fps
 • TimeLapse: 120 saniyeye kadar aralıklar için ayarlanabilir
Ses
 • Dahili mikrofon: Var
 • Harici mikrofon: Opsiyonel dayanıklı güç kablosu ya da Bluetooth ile ses aktarımı
Bağlantı Desteği
 • Bluetooth: Evet (2.1 + EDR)
 • ANT+ uyumluluğu: Var (uzaktan kumanda ve sensörler)
 • Ara yüz: USB 2.0
 • HDMI çıkışı: Yok
 • WiFi yayını: Var (802.11 bgn)

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın