En Zorlu Koşullara Karşı Koyan Ciddi Tarz

Gösterişli Fenix 3 HR saati koruyucu bir PVD paslanmaz çelik uç ve tuşlara, UV dirençli silikon ve ekstra dayanıklılık için desteklenmiş gövdeye sahiptir. LED arka ışıklı güneş ışığında görülen, yüksek çözünürlüklü renkli Chroma ekran her türlü ışıkta verilerinize ulaşmanıza izin verir.

 

Uzun Pil Ömrü

Fenix 3 HR, 100 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdır ve UltraTrac pil tasarruf modunda 50 saate kadar, GPS modunda 20 saate kadar ve akıllı saat modunda 3 haftaya kadar pil ömrüne sahiptir.

Elevate Bilek Kalp Atış Hızı Teknolojisi

Fenix 3 HR, göğüs kemeri giymeden size kalp atış hızı oran verilerinizi takip etme seçeneği veren Elevate bilek kalp atış hızı teknolojisini içerir. Adımları sayma ve uykuyu görüntülemeye ek olarak yakılan doğru kalori bilgisini sağlar ve fitness çalışmalarınızın yoğunluğunu belirlemek için kalp atış hızını kullanır.

 

Egzersiz Sırasında Oksijen Seviyesi Ölçümü ve Fazlası

Formunuz hakkında bilgi vermek için ek çalışma özellikleriyle donatılmıştır. VO2 max oranlayıcı, dakika başına soluduğunuz maksimum oksijen yoğunluğunu belirlemek için koşma hızınız, dakika başına kalp atışı ve kalp atış değişkenliğiniz dahil verileri size sunar.

Fitness Kazanımlarınızı Görün

Fitness kazanımlarınızı görmek ve diğerleriyle karşılaştırmak için takip değişimleri. Diğer fitness metrikleri, dinlenme kontrollü artı mevcut VO2 max sayınıza bağlı olarak ideal sonlandırma sürenizi tahmin eden hız tahmincisiyle birlikte bir dinlenme danışmanı içerir.

 

Size Kılavuzluk Etmek İçin Tasarlandı

Fenix 3 HR, GPS plus ABC'yi kullanarak gidilen yolda kılavuzluk etmek için kapsamlı navigasyon ve takip fonksiyonellikleri sağlar. (altimetre, barometre ve pusula). TracBack özelliği sizi başladığınız noktaya geldiğiniz yoldan geri götürür. İçine yerleştirilmiş sensörleri rota, rakım ve hava değişimlerinde bilgi sağlar.

Rotanızı Oluşturun

Siz hareket ederken bir "ekmek kırıntısı izi" oluşturarak bir GPS takip günlüğü kaydeder. Ayrıca başlama ve bitirme noktası çizgisi, rota kontrol noktası veya bir kamp bölgesi, araç ya da diğer ilgi noktaları gibi konumları işaretlemenizi de sağlar. Rotalar oluşturabilir ve takip edebilirsiniz de.

 

Kişisel Uygulamalar

Connect IQ store'umuzdan ücretsiz indirmelerle Fenix 3 HR saatini kişiselleştirin. Bir bakışta size bilgi sağlamak için saat yüzünüzü kişiselleştirebilir, veri dosyaları ekleyebilir ve uygulamalarla widget'ler indirebilirsiniz. Akıllı bildirimler e-postalarınızı, mesajlarınızı almanızı sağlar ve siz yoldayken bile sizi saatiniz üzerinde uyarır. 

Özellikler

 • Connect IQ uygulama desteği: Var (saat yüzleri, veri dosyaları, ‘widget'lar ve uygulamalar)
 • EXO anten (GPS/GLONASS): Var
 • Wi-Fi: Var
 • ANT+: Var
 • Bluetooth 4.0 LE: Var
 • Hava durumu uyarıları: Var
 • UltraTrac: Var
 • Tempe sensör desteği: Var
 • TracBack: Var
 • Kayak özellikleri: Var
 • Fizyolojik ölçümler: Var
 • SUP/Kürek Çekme: Var
GPS/GLONASS uydu alımı ile her yönde paslanmaz çelik EXO anten, tek başına GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme özelliğine sahiptir.
Elevate bilek kalp atış hızı teknolojisi bilekte kalp atış hızını ölçer
Fitness egzersizi, dikey titreşim ve dikey oran, VO2 max, dinlenme danışmanı ve daha fazlası ile ileri koşu dinamikleri gibi özelliklere sahiptir
Yüksek dayanımlı kubbe şeklinde safir lenslerle 1.2 inç güneş ışığında okunabilir Garmin Chroma Display
3 eksenli pusula, altimetre, barometre ve TracBack özelliği gibi açık hava navigasyon özellikleri
Fenix 3 HR çoklu spor çalışması GPS saati dayanıklı, kapasiteli ve akıllıdır. Fitness çalışması için özellik ayarları artı açık hava navigasyon için özellik ayarlarıyla herhangi bir çalışma aktivitesi ve yarışma için hazırdır. Connect IQTM platformuna erişim, saat yüzlerinin ve veri alanlarının kişiselleştirilmesine olanak tanır ve indirilebilir widget'lar ve uygulamalar sağlar
Diğer bağlı özellikler: Garmin Connect çevrimiçi fitness topluluğuna otomatik yükleme, ücretsiz Garmin Connect ve Garmin Connect Mobile uygulamalarımız aracılığıyla canlı takip ve sosyal medya paylaşımlarını içerir

Gelişmiş Koşu Dinamikleri ve Fizyolojik Metrikler

 • Koşu verilerinizle daha ileri gidin ve genişletilmiş fizyolojik metriklere ve gelişmiş koşu dinamiklerine erişimi sağlayın. Fenix 3 aşağıdaki verileri bildirir:
 • Dikey titreşim ve oranı: Koşu hareketinizdeki 'sekme' dereceniz ve uzunluğu aşmak için fayda payı
 • Zeminle temas süresi ve denge: Koşu hareketinde uçuştan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar
 • Ritim: Dakika başına adım sayısı
 • Uzunluk aşımı: Uyumlu mevcut adımlamayı belirler
 • Fizyolojik metrikler kalbinizi aşağıdaki verileri sağlamak üzere ölçer:
 • Stres miktarı: Fenix 3, 3 dakikalığına size tahmini stres seviyenizi sağlamak için dik dururken kalp atış hızı değişkenliğinizi ölçer. Ölçüm aralığı 1'den 100'e kadardır, düşük oranlar düşük stres seviyelerini belirtir
 • Performans koşulu: 6-20 dakika koştuktan sonra, fenix 3 gerçek zamanlı koşulunuzu ortalama fitness seviyelerinizle karşılaştırır
 • Laktat eşiği: Adım ve kalp atış hızı analizlerinizle fenix 3 kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder
Yüzme Profili, Kayak/Sörf Modu, Kürek Çekme ve Golf
 • Fenix 3 HR saati sadece koşu için değildir; özel özellik ayarları, ayakta kürek çekme ve hatta golf dahil yüzme çalışması, kayak, kürekle çekme sporlarına yardımcı olur:
 • Yüzme Profili: Garmin Swim cihazından ödünç alınarak, fenix 3 HR saati mesafenizi, adımınızı, atım sayımınızı ve fazlasını takip eder. fenix 3 HR saatinize sadece içinde yüzdüğünüz havuzun boyutunu söylüyorsunuz ve çalışmanıza başlıyorsunuz.
 • Kayak/Sörf modu: Hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik koşu sayacını (kaldırma çizgisi için Otomatik Duraklatma ile) ve fazlasını parmak uçlarınıza taşır.
 • Kürekle çekme: Özellik ayarı kalp atışı miktarınızı sayar ve kalp atışı sayımı oranınızı hesaplar.
 • Golf modu: Size Garmin Connect'den indirdiğiniz herhangi tek bir rota için yeşilin ortasını ve ön sırta olan metrajı verir. Fenix 3'ünüzü VIRB hareket kameraları için ANT+ kablosuz bağlantı aracılığıyla bir eldiven dostu kumanda olarak bile kullanabilirsiniz.

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın