Apple’a Özel

Araç yuvası iPhone cihazınızı güvenle tutar. Düzgün ve kompakt bir görünüme sahiptir. İnce tasarımı sayesinde cep telefonunuzun kilitli olup olmadığını ve ekran görüntüsünü rahat şekilde görebilirsiniz. Telefonunuzu kılıftan çıkarmadan kullanabilirsiniz.

 

360 Derece Dönüş

360 derece dönüş kabiliyeti ile iPhone’unuzu mükemmel bir görüntüleme için çeşitli açılara ayarlayabilirsiniz.

Dahili Araç Şarjı

Entegre MFI araç şarjı bağlantısı sayesinde telefonunuzu araç tutucusunda şarj edebilirsiniz. Araç şarj cihazı kutu içerisinde dahildir. 

Teknik Özellikler

  • 360 derece dönüş açısı
  • Uyumluluk: iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus
  • Yükseklik: 17.5 cm
  • Uzunluk: 14.5 cm
  • Genişlik: 7 cm

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın