Doğanın Rengi Yeşil

Doğanın ve huzurun rengi yeşil ile tarzınızı yakalayın. BloominBag çiçek desenli çantası ile sizleri buluşturuyor. Sezon trendleri arasında yer alan bu renge asla kayıtsız kalamayacaksınız. 

Güvenle Taşıyın

Fermuarla kapanan tasarımı sayesinde eşyalarınızın içinden düşme olasılığı yoktur. İçerisinde bulunan 13 inch uyumlu laptop bölmesi sayesinde elinizde başka eşyalarınızı taşımaya gerek kalmaz.

Hızlı Erişim İçin Ön Cep

Geniş ilave bölmesi ile USB, hafıza kartı gibi küçük cihazlarınızı rahat şekilde taşıyabilirsiniz.

Özellikler

  • %100 pamuklu kumaş
  • Boyutlar: 28x37x10 cm
  • 13 inch uyumlu laptop bölmesi
  • Avrupa Birliği'nce onaylı anti-kanserojen boyalarla özel baskı, el yapımı ve doğa dostu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın