Açık Kulak Tasarımı ve Kemik İletim Teknolojisi Bir Arada

AfterShokz Sportz M3, konfor ve güvenlik sağlayan açık kulak tasarımı ile kemik iletim teknolojisini birlikte sunmaktadır. Kulaklık, kulaklarınızın hemen önüne yerleşiyor. Bu teknoloji ile koşu, yürüyüş, fitness ve antrenman yaparken, bisiklet ve araç kullanırken çevrenizden gelen sesli uyaranlara karşı izole olmadan, yüksek kalitede müzik dinleyebilecek ve telefon görüşmesi yapabileceksiniz.

Kemik İletim Teknolojisi

Kemik iletim teknolojisi yüksek kalitede stereo sesi kulaklarınızı kapatmadan, kulak zarı yolunu kullanmadan, elmacık kemikleri vasıtası ile doğrudan salyangoz kanalına ulaştırır. AfterShokz, sahip olduğu birçok patentli teknoloji ile en üst düzeyde performans sunar. Kulağınızın içine hiçbir şekilde temas etmez; bazı kulak rahatsızlıklarında bile sorunsuzca kullanılabilir.

PREMIUMPITCH  ile Daha Yüksek Bas ve Daha Geniş Ses Aralığı

PremiumPitch kemik iletim teknolojisinde AfterShokz tarafından geliştirilen eşsiz bir teknoloji. Patentli ikiz süspansiyona sahip berilyum/bakır transducerler ile temiz ses ve ayırt edilebilir bir bas sunuyor. Dengeli EQ ayarları ile güçlendirilmiş bas ve daha az titreşim bir arada.

IP55-SWEAT RESISTANT Arttırılmış Terleme ve Su Sıçrama Geçirimsizliği

Nemi ve teri uzaklaştıran nanoteknolojik kaplamanın yanı sıra ilave nem bariyerleri ile yoğun spor ve antrenmanlarınızda dahi sorunsuz olarak size müzik sunmaya devam eder.

Özellikler

 • Transducer tipi: Kemik iletim teknolojili
 • Frekans tepki aralığı: 20Hz-20KHz
 • Hassasiyet: 100 +_ 3dB
 • Mikrofon: -41dB +_ 3dB
 • Pil: Şarj edilebilir lityum iyon
 • Sürekli çalma: 12 saat
 • Şarj süresi: 2 saat
 • Ağırlık: 45 gr
 • Kablo uzunluğu: 130 cm
 • Konforlu ve sağlam tutuşu ile yoğun fiziksel aktivitelerde sizi engellemez
 • Çevresel ses engelleyici mikrofon ile gürültülü ortamlarda dahi temiz bir ses iletimi sağlar

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın