OpenFit Teknolojisi-Kulak Kanallarınızı Kapatmaz

2013 yılında CES AWARDS ödülünün sahibi Bluez 2S! AfterShokz Bluez 2S’i, kulaklarınızın hemen önüne yerleştirirsiniz. Bu sayede koşu, yürüyüş, fitness ve antrenman yaparken, bisiklet ve araç kullanırken çevrenizden gelen sesli uyaranlara karşı izole olmazsınız. Gönül rahatlığıyla müzik dinler ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. 

Kemik İletim Teknolojisi

Kemik iletim teknolojisi yüksek kalitede stereo sesi kulaklarınızı kapatmadan , kulak zarı yolunu kullanmadan, elmacık kemikleri vasıtası ile doğrudan salyangoz kanalına ulaştırır. AfterShokz, sahip olduğu birçok patentli teknoloji ile en üst düzeyde performans sunar. Kulağınızın içine hiçbir şekilde temas etmez; bazı kulak rahatsızlıklarında bile sorunsuzca kullanılabilir.

Konforlu Yapı

Kablosuz oluşu, konfor ve sağlam tutuşu ile yoğun fiziksel aktivitelerde sizi engellemez. Özel eşitleyici (ekolayzır) ayarları sayesinde tek bir tuş dokunuşu ile size en uygun seçimi yaparsınız. Çok fonksiyonlu düğmesi, çağrı ve müzik dinleme esnasında tüm fonksiyonları yerine getirir. Spor esnasında telefonunuzu yerinden çıkartmanıza gerek kalmaz.

 

Ses Engelleyici

Çevresel ses engelleyiciye sahip özel olarak konumlanmış ikiz mikrofon yapısı ile gürültülü ortamlarda dahi temiz bir ses iletimi sağlar. 2 saatte şarj edebilir ve 6 saat kesintisiz yüksek kalitede müzik dinleyebilir, telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Tek şarjla 10 gün bekleme süresine sahiptir.

Bluetooth Teknolojisi

Bluetooth v3.0 teknolojisi size sorunsuz bir kablosuz deneyim sunar. Cihazınıza 10 metre çapındaki bir alanda herhangi bir kesilme ve atlama yaşamaksızın müzik keyfiniz devam eder. Son bağlandığı cihazı tanır ve otomatik olarak yeniden bağlanır. Sürekli olarak eşleştirme yapmanıza gerek kalmaz.

PremiumPitch ile Daha Yüksek Bas ve Daha Geniş Ses Aralığı

PremiumPitch kemik iletim teknolojisinde AfterShokz tarafından geliştirilen eşsiz bir teknoloji. Patentli ikiz süspansiyona sahip berilyum ve bakır güç çeviriciler ile temiz ses ve ayırt edilebilir bir bas sunuyor. Ön tanımlı EQ ayarları ile daha fazla bas veya daha az titreşim seçeneği.

LeakSlayer ile Dışarıya Daha Azaltılmış Ses Verme ve IP55

Tüm kulak üstü ve kulak içi kulaklıklarda dışarıya ses verme sorununu LeakSlayer teknolojisiyle belirgin bir şekilde azaltılmıştır. Bu sayede müziğiniz ve görüşmeleriniz sadece size kalıyor. IP55,Nanoteknolojik kaplama ve ilave sızdırmazlık elemanları, terleme ve neme karşı dayanım sağlıyor. İlave nem bariyerleri ile yoğun spor ve antremanlarınızda dahi sorunsuz olarak size müzik sunmaya devam eder.

AudreySays ile Dahili Ses Kullanım Yönlendirmeleri

Audrey Says, ses komutları sistemi ile zenginleşen bir kullanıcı deneyimi sunar. Pil durumu, cihaz eşleştirme, müzik çalma esnasında konuşarak sizi yönlendirir. (İngilizce)

Özellikler

 • Güç çevirici tipi: Kemik iletim teknolojili
 • Frekans tepki aralığı: 20Hz-20KHz
 • Hassasiyet: 100 +- 3dB
 • Mikrofon: -40dB +- 3dB
 • Bluetooth versiyonu: v3.0
 • Uyumlu profiller: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
 • Kablosuz menzili: 10 m
 • Pil: Şarj edilebilir lityum iyon
 • Sürekli çalma: 6 saat
 • Bekleme süresi: 10 gün
 • Şarj süresi: 2 saat
 • Ağırlık: 41 gr
 • Su Koruması: IP55 (Arttırılmış terleme ve şıçrama geçirimsizliği)

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın