Daha Fazla Bilgi

Tüm vergiler dahil, 9,5 TL’ye 1 ay boyunca sabit hatları toplam 1 saat arayabilirsiniz. Yurt Dışı 1 Saat Kampanyası’ndan yararlanmak için tarife değişikliği gerekmez. Tüm Bireysel Hazır Kartlı Turkcell’liler, hangi tarifede olurlarsa olsunlar kampanyadan yararlanabilirler Kampanyanın başladığına dair bilgilendirme SMS'inin ardından 1 saatlik sürenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sabit hatları indirimli arayabileceğiniz ülkeler şunlardır;

ABD, ABD (Alaska), ABD (Havai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adası), Kanada, Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çin Halk Cum, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsviçre, İsveç, İtalya, İzlanda, Japonya, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovenya, Slovak Cum., Yunanistan.

Yurt Dışı Özel Servis Numaraları* kampanya kapsamı dışındadır.

*Yurt dışı 0044560183, 003727074, 003727078, 00881820, 008818961, 00248230, 00248458, 0035567890 ve 00387703005 ile başlayan numaralar "Özel Servis" numaraları olup, dakikası KDV ve ÖİV dahil 2,4 TL olarak ücretlendirilir. Bu numaralar herhangi bir kampanya dahilinde aranamaz.
SMS
 • 1 SAAT yaz 2222’ye gönder
  • Yurt Dışı 1 Saat Paketi, sadece 9,5 TL’ye birçok ülkedeki sabit hatlarla bir ay boyunca tam 1 saat konuşabileceğiniz bir kampanyadır.
  • 1 SAAT yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
   Kampanyaya katılmak için hattınızda 9,5 veya üzerinde TL bulunması gerekir.
  • Tüm Bireysel Hazır Kartlı Turkcell’liler, hangi tarifede olurlarsa olsunlar kampanyadan yararlanabilirler.
  • Kampanyanın başladığına dair bilgilendirme SMS'inin ardından 1 saatlik sürenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Birçok ülkedeki sabit hatlarla, bir ay boyunca 9,5 TL’ye 1 saat konuşabilirsiniz.
   Ücretlendirme periyodu 15 saniyedir.
   France Globalstar yönüne yapılan çağrılar, paket harici ücretlendirilmektedir.
  • Bir Saat Bedava görüşme hakkınız, kampanyaya katılımınızı takip eden 1 ay süre ile geçerli olur.
   Kampanya kapsamında 1 saatlik sürenizi kullanabileceğiniz ülkeler şunlardır; ABD, ABD (Alaska), ABD (Havai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adası), Kanada, Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çin Halk Cum, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsviçre, İsveç, İtalya, İzlanda, Japonya, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovenya, Slovak Cum. Yunanistan
   Kıbrıs hatları ve Yurt Dışı Özel Servis Numaraları, kampanya kapsamı dışındadır.
   Yurt Dışı 1 Saat Kampanyası’ndan dilediğiniz sayıda faydalanabilirsiniz. 9,5 TL karşılığında alacağınız her 1 saatlik görüşme, alındığı günden itibaren kampanya süresini 1 ay uzatır.
   Numara değişikliği yaptığınızda kampanya kapsamındaki 1 saatlik sürenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
   1 saat görüşme süresi Türkiye'den kampanyaya dâhil ülkelerdeki sabit hatları aramanız durumunda geçerli olur.
   Bir saatlik süreniz veya bu dakikaları kullanacağınız 1 aylık sürenin bitmesini takiben ücretsiz olarak SMS ile bilgilendirilirsiniz.
   Kampanya ile kazanılan hak, başka bir hatta transfer edilemez.
   Numaramı değiştirmeden faturalı hatta geçersem kampanyadaki 1 saatlik süremi kullanmaya devam edebilir miyim?
   Kampanya ile tanınan 1 saatlik süre Bireysel Hazır Kartlı Turcell’liler için geçerli olur.
   Sadece sabit hatlar ve belirli gruplar değil, tüm yurt dışı hatlara indirimli görüşmek istiyorum. Bana göre bir kampanya var mı?
   Yurt Dışı Tek Fiyat Kampanyası ile yurt dışındaki tüm yönlerle indirimli konuşabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra Avantaj Kart veya üzeri yükleme yapmanız yeterli.
   Bu kampanya ile beraber, aynı anda Yurt Dışı Tek Fiyat Kampanyası’ndan da yararlanabilirsiniz.
   Her iki kampanyadan da yararlanırken öncelikle 1 SAAT kampanyası dâhilinde aradığınız sabit hatlarla 1 saatlik sürenizi kullanıp, daha sonra Yurt Dışı Tek Fiyat Kampanyası’ndaki indirimli fiyatla görüşmelerinize devam edebilirsiniz.
  • Hayır. K.K.T.C. hatları kampanya kapsamı dışındadır.
  • 1 saatlik sürenizin bitmesinden sonra Standart Turkcell Uluslararası Arama Tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Kampanyaya dâhil olan müşterilerimizin hediye TL’lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL’ler “Faturasız Hat Abonelerinin Bakiyesi İadesi” kapsamına iade edilmez.
  • Yurt Dışı 1 Saat Kampanyası’ndan dilediğiniz sayıda faydalanabilirsiniz.
  • Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar.