Daha Fazla Bilgi

Yeni Hat fiyatlarını öğrenmek için Turkcell İletişim Merkezleri'ni ziyaret edebilirsiniz.

Verginiz taksitle kampanyasıyla iletişim verginizde bile indirim kazanır uygun fiyatlarla Turkcell'li sevdiklerinizle konuşursunuz.
Kampanyadan, yeni hat alan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.


Telsiz Ruhsat ücretinin 12 taksit halinde yansıtılması 27.09.2010 ve sonrasında açılan hatlar için geçerlidir, bu tarihten önce açılan hatlar için Telsiz Ruhsat ücreti yılın kalan ayına bölünerek yansıtılmaktadır.

  • Bu kampanya ile Turkcell yeni faturalı hat müşterimiz iseniz, 34 TL tutarındaki Yeni Tesis Özel İletişim verginizi 13,20 TL tutarındaki Telsiz Ruhsatname ücretini 12 taksitle ödeyebilirsiniz.
  • Kampanyadan, yeni hat alan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Yeni Faturalı Hat alan bireysel Faturalı müşterimiz olmanız gerekir. Bunun dışında herhangi bir başvuru şartı gerekmeden kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında satın aldığınız hat 12 ay içinde iptal edilir, borcundan dolayı kullanıma kapatılır veya ödeme tipi değişikliğinde; kesilecek son faturanıza Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi’nin ve Telsiz Ruhsat Ücreti’nin kalan taksitleri* toplu olarak uygulanır.
    *Telsiz Ruhsat ücretinin 12 taksit halinde uygulanması 27.09.2010 ve sonrasında açılan hatlar için geçerlidir, bu tarihten önce açılan hatlar için Telsiz Ruhsat ücreti yılın kalan ayına bölünerek uygulanır.
Sayfayı kaydırın