Daha Fazla Bilgi


 

  • 30.01.2020 tarihi itibarıyla TL Hediyeli Tanışma seti alarak Turkcell'e gelen bireysel müşterilerin yararlandığı 3 aylık yükleme faydası olan hat hediyesi 5GB ve açılış anında hediye edilen Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyası kaldırılmıştır. 
  • TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 35TL + 6GB* hediyesi ile açılacak. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 6GB* internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. 
  • Açılış anında hediye edilen 6GB internetin 3GB'ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının faydasıdır.  Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200'a gönderdikleri takdirde, sms gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecek. Askercell servisi abonelerine 5GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 Dk hediye edilecek.
  • 5GB hediye ve Askercell için 100 dk faydasından hat açılışını takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.
  • Hediye 35 TL, mobil ödeme ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamayacaktır.Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35 TL’ye ulaşıncaya kadar hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamayacaklar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35 TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilecekler.
  • Açılış hediyesi olan 3GB ve yükleme faydası olan 5GB hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 4kr/100 KB şeklinde ücretlendirilir. Askercell için 100 dk faydasının ücretlendirme periyodu 60 sn'dir. Paket bitiminde müşteri ek paketi yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
  • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL'lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Kapat
Yardım ister misiniz?