Daha Fazla Bilgi

  • Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 1000 dakika, 250 SMS, 6 GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay boyunca, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1GB daha yüklenecek! 1GB hediye faydasından hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir.
  • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps'dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
  • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.  Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika ve sms kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses ve sms harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin internet kullanımları, eğer daha önce hiç ücretli bir internet paketi kullanmadıysa durdurulacak aksi durumda farklı bir internet paketi  yoksa 2 kr/100 KB üzerinden ücretlendirilecektir. Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • 25 yaş ve altında Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri GNÇ Full 6 GB Kampanyası kapsamında 750 dakika, 3 GB’ı gece toplam 6 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamaları hediyesi ile açılacak.
  • Kampanyadan 23.02.2018 tarihinden önce yararlanmış müşteriler, 6 aylık yükleme faydası olarak 250dk +250SMS+500MB hediyesinden yararlanmaya devam edecektir. 
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın