KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2000 DK HER YÖNE
6 GB İNTERNET
1000 SMS/MMS HER YÖNE
85 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

PaketİçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
Platinum PlusHer yöne 2.000 DK + Her yöne 1.000 SMS/MMS + 6 GB (*)85 TL115 TL
 • (*) 18 Ağustos 2015 itibarıyla Platinum Plus Paket kapsamında sunulan internet 6GB olarak güncellenmiştir. Mevcutta Platinum Plus Paket'te olan müşterilerimiz 20 Ağustos ve sonrasındaki fatura kesimlerinden itibaren 6GB kullanmaya başlayacaklardır.
 • Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız.

Platinum Ayrıcalıklar:
Sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet, en yeni cihazlarda özel teklifler, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikte ayrıcalıklar, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.
Google Play -> http://trcll.im/jLZ0s
AppStore -> http://trcll.im/dH2jc


Konfor Alanı:
Paket dâhilindeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan fatura kesim tarihinize kadar geçerli konfor alanı çözümleri hattınıza tanımlanır. Böylece avantajlı kullanımınız hep devam eder. Ek konfor çözümünüz bittikçe yenisi tanımlanır.

Konfor Alanı ÇözümleriİçerikÜcret
Konfor KonuşmaHer yöne 250 dakika7 TL
Konfor MesajlaşmaHer yöne 250 SMS/MMS7 TL
Konfor İnternet500 MB7 TL

Yurt Dışı Avantajları:
31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Yurt dışını ararken, yurt dışına SMS gönderirken veya yurt dışında yapacağınız kullanımlarda da avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

PaketİçerikÜcret
Yurt Dışını Arama Paketi60 dakika12 TL

 • Kampanyadan son 90 gün içerisinde yeni hat alarak, numara taşıma işlemi yaparak veya Hazır Kart'tan faturalıya geçerek Platinum Plus Paket Yeni Müşteri Yıllık Abonelik Kampanyasını seçmiş yeni faturalı müşteriler faydalanabilir.
 • Paketinizin interneti aşımsızdır. 5 GB'lık kotaya ulaştığınızda internetiniz durur ve aşım yapmazsınız. Size gelen mesaj sonrası INTERNET DEVAM yazıp 2222'ye atarak internet bağlantınızı açabilirsiniz. Internet bağlantınızı açtıktan sonra 7 TL'ye 500 MB'lık konfor alanınız devreye girer. Böylece paketinizdeki interneti bitirdikten sonra da avantajlı paketli kullanıma devam edersiniz.
 • Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Erken iptal bedeli: Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 23.12.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda; yurt içi 10GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS sunan Platinum Mega 10GB Paketi'nden faydalanacaktır.

SMS
 • Yıllık Abonelik (INDIRIM PLATINUMPLUS yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000