KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
3000 DK HER YÖNE
7 GB İNTERNET
1000 SMS/MMS HER YÖNE
115 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

PaketİçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
Platinum MegaHer yöne 3.000 DK + Her yöne 1.000 SMS/MMS + 7 GB (*)115 TL139 TL
 • (*) 18 Ağustos 2015 itibarıyla Platinum Mega Paket kapsamında sunulan internet 7GB olarak güncellenmiştir. Mevcutta Platinum Mega Paket'te olan müşterilerimiz 20 Ağustos ve sonrasındaki fatura kesimlerinden itibaren 7GB kullanmaya başlayacaklardır.
 • Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız.

Platinum Ayrıcalıklar:
Sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet, en yeni cihazlarda özel teklifler, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikte ayrıcalıklar, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.
Google Play -> http://trcll.im/jLZ0s
AppStore -> http://trcll.im/dH2jc

Konfor Alanı:
Paket dâhilindeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan fatura kesim tarihinize kadar geçerli konfor alanı çözümleri hattınıza tanımlanır. Böylece avantajlı kullanımınız hep devam eder. Ek konfor çözümünüz bittikçe yenisi tanımlanır.

Konfor Alanı ÇözümleriİçerikÜcret
Konfor Konuşma Her yöne 250 dakika7 TL
Konfor Mesajlaşma Her yöne 250 SMS/MMS7 TL
Konfor İnternet 500 MB7 TL


Yurt Dışı Avantajları:

 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Yurt dışını ararken ve yurt dışına SMS gönderirken yapacağınız kullanımlarda da avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Paketiniz bittikçe yenisi tanımlanır.

PaketİçerikÜcret
Yurt Dışını Arama Paketi60 dakika12 TL
Yurt Dışı Yönüne SMS paketi30 SMS3 TL

 • Kampanyadan son 90 gün içerisinde yeni hat alarak, numara taşıma işlemi yaparak veya Hazır Kart'tan faturalıya geçerek Platinum Mega Paket Yeni Müşteri Yıllık Abonelik Kampanyasını seçmiş yeni faturalı müşteriler faydalanabilir.
 • Paketinizin interneti aşımsızdır. 6GB'lık kotaya ulaştığınızda internetiniz durur ve aşım yapmazsınız. Size gelen mesaj sonrası INTERNET DEVAM yazıp 2222'ye atarak internet bağlantınızı açabilirsiniz. Internet bağlantınızı açtıktan sonra 7TL'ye 500 MB'lık konfor alanınız devreye girer. Böylece paketinizdeki interneti bitirdikten sonra da avantajlı paketli kullanıma devam edersiniz.
 • Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Erken iptal bedeli: Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SMS
 • Yıllık Abonelik (INDIRIM PLATINUMMEGA yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000