KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
400 DK HER YÖNE
2 GB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE
23 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

  • Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız.
  • Olay 2GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, Bizbize, Konuş Kazan ve Birfiyat hariç diğer ön ödemeli bireysel tarifelerde olan aboneler yararlanabilir.
  • Kampanyaya başvuran müşterilerin hattına, KDV ve ÖİV dâhil ayda 23TL karşılığında yurt içi aylık her yöne 400 dakika + her yöne 1000SMS + 2GB yüklenecektir. Kampanya faydası, paket iptal edilmediği ve müşterinin hattında yeterli TL bulunduğu sürece, ayda 23 TL karşılığında, otuzar günlük periyotlarla 12 sefer otomatik olarak yenilenir.
  • Olay 2GB paketini alan 25 yaş altındaki müşterilerimiz, sadece 1 SMS ile kendi paketlerindeki internete ek olarak geceleri geçerli (00:00-06:00 saatleri arasında) 2GB HEDİYE internet kazanacaklar. Müşterilerimizin gece geçerli hediye internet faydasından yararlanabilmek için tek yapmaları gereken, Olay 2GB paketini aldıktan sonra, GECE2GB yazıp 2222’ye SMS atmak. Geceleri geçerli 2GB ek internet kampanyasına başvurular 15 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir. 15 Aralık 2015 tarihine kadar başvuran müşterilerimiz, 31 Ocak 2016 tarihine kadar geceleri geçerli 2GB faydasından yararlanabileceklerdir.
  • Paket kapsamındaki kullanımlar yurt içinde ve 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu konuşma için 60 sn, internet için 100 KB şeklindedir.
  • Paket aşımında aboneler konuşma ve mesajlaşma için kendi tarifeleri üzerinden, internet için 2 KR/100 KB şeklinde ücretlendirilir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. Paket faydaları kullanılmadıklarında bir sonraki döneme devretmez, 3. kişilere transfer edilemez.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.

SMS
  • 2GB OLAY yaz 2222’ye gönder