Daha Fazla Bilgi

İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Minik Paket Yıllık Avantaj Kampanyasına katılın; Minik Paket’te paket dakikalarınıza ilave her yöne ek 50 dakika ve Haftada 2 Gün Turkcell’lilerle Bedava Konuşma kazanın.

Minik Paket Yıllık Avantaj Kampanyası'na katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. Paket ücretlerine yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Paket fiyatına %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

  • Haftada 2 Gün Turkcell’lilerle Bedava Konuşma hediyesi kapsamındaki günler rastlantısal olarak bir hafta içi bir hafta sonu olacak şekilde her hafta 2 gün olarak belirlenir ve yurt içi Turkcell’lilerle sabah 06:00 – akşam 18:00 saatleri arasında geçerlidir.
  • Minik Paket Yıllık Avantaj Kampanyası'ndan faydalanmak isteyen abonelerimizin son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış olması gerekmektedir.
  • 2012 yılı içerisinde Haydi Konuş Kampanyası'na katılmış, 30.01.2013'de bu kampanyada yer alan ya da ilgili kampanya aboneliği sona ermiş ancak başka bir tarife kampanyasından faydalanmayan abonelerimiz bu kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca Minik Paket yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dahil 9 TL erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.
SMS
  • MINIK AVANTAJ yaz 2222’ye gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000
    Sayfayı kaydırın