KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
250 DK TURKCELL'LiLERLE
250 DK HER YÖNE
İlk 3 Ay Tarım Doktoru Servisi Ücretsiz
21 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

Siz de hemen Çiftçi 500 Paketi'ne Kontratlı Yeni Çiftçi 500 Kampanyası ile geçin, avantajlı fiyata doya doya konuşun.

Yeni Müşterilere Özel Yıllık AbonelikAylık Abonelik
PaketPaket ÜcretiPaket İçeriğiPaket ÜcretiPaket İçeriği
Çiftçi 500 Paketi21 TL500 dk. (Her Yöne 250 dk. + Turkcell’lilerle 250 dk.)30 TL500 dk. (Her Yöne 250 dk. + Turkcell’lilerle 250 dk.)

 • 22 Haziran 2016 itibarıyla paket abone alımına kapatılmıştır. Paketin yıllık aboneliğinde bulunanlar, sözleşme bitiminde aynı fiyata Kazandıran Midi paketin aylık aboneliğine geçeceklerdir. Paketin devam teklifi ise Kazandıran Midi olacaktır.
  Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Detaylar için tıklayın.
 • Çiftçi Tarifesi altında bulunan Çiftçi 500 Paketi her yöne 250 dakika ve Turkcell’lilerle 250 dakika olmak üzere toplam 500 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilenecektir.
 • Kontratlı Yeni Çiftçi 500 Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 21 TL’ye konuşma fırsatı kazanırsınız.
 • Kampanyadan, Çiftçi 500 Paketi'ndeki tüm aboneler yararlanabilecekler. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı (aylık KDV ve ÖİV dahil 4 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı faturaya yansır.
 • Bu kampanyaya katılan abonelerimizin en yeni mobil iletişim teknolojisi olan 3G üyelikleri de ücretsiz ve otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Aboneler istedikleri zaman 3G aboneliklerini ücretsiz olarak iptal edebilecektir.
 • Çiftçi 500 Paketi'ndeki aboneler, paketlerini kullanabilmeleri için 3 yakınlarını referans gösterebilirler. Referans gösterme işlemi ile ilgili detaylar için tıklayınız.

SMS
 • CIFTCI 500 yaz 2222’ye gönder
  • Turkcell Mağazaları'ne çiftçi olduğunuz gösteren bir belge ile başvurarak Çiftçi 500 Paketi’nden faydalanabilirsiniz.

  • Kampanyadan, Çiftçi 500 Paketindeki tüm aboneler yararlanabilecekler.

   • Çiftçi 500 Paketi’ne katılma koşullarını sağlıyorsanız, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz halinde her yöne 250 dakika ve Turkcell’lilerle 250 dakika olmak üzere toplam 500 dakika içeren Çiftçi 500 Paketi’nden 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV ve ÖİV dahil ayda 21 TL’ye yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden aylık abonelik fiyatı üzerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
   • Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı (aylık KDV ve ÖİV dahil 4 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı faturaya yansır.

  • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

  • Müşterilerimiz yeni faturalı hatlarını bu kampanya ile başlatırlarsa, faydalarını hemen kullanmaya başlayabilirler. Başka bir tekliften bu kampanyaya geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz için faydalar başvurudan sonraki ilk fatura kesiminden itibaren geçerli olur. Kampanyanızın başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

  • Kampanya süresi bitiminde sms ile bilgi verilecektir. Kampanyaya yeniden katılmamanız durumunda kampanyasız fiyattan ücretlendirilerek mevcut paketiniz devam edecektir.

  • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
   •Fiyat değişikliği bu pakette taahhütlü kampanyadan mevcutta faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
   •Bu pakette taahhütlü kampanyada bulunan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
   •Bu pakete yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   •Bu pakete tarife değişikliği ile yeni bir 12 ay taahhütlü kampanyalara gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   •Müşterilerin, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.

  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

  • Numara değişikliğinde devam eder, diğer durumlarda iptal olur.

  • Paket kapsamındaki dakikalarınız sona erdiğinde sms ile bilgilendirilirsiniz.

  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

  • IPTAL YENICIFTCI YAZIP 2222’ye göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Çiftçi 500 Paketi’ne katılan aboneler TARIMHEDIYE yazıp 7777’ye göndererek Turkcell Tarım Doktoru Servisi’nden 3 ay ücretsiz olarak faydalanabilecektir. 3 ayın sonunda aboneler haftalık üyelik ücreti 1 TL ödeyerek servisten faydalanmaya devam edebileceklerdir. Aboneler diledikleri zamanIPTAL TARIMHEDIYE yazıp 7777’ye göndererek servis aboneliklerini iptal edebilirler.

  • Kontratlı Yeni Çiftçi 500 Paketi ya da Kontratlı Yeni Çiftçi 1000 Paketine sahip aboneler Turkcell Mağazaları ya da çağrı merkezine başvurarak "erken iptal bedeli" ödemeden bir üst ya da bir alt pakete geçebilirler.

  • 12 Eylül 2011 itibari ile ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yaptığınzda ana hesabınızdaki TL’ler, çıkacak ilk faturanızdan düşecektir. İlk faturanızdan sonra alacağınızın kalması durumunda, kalan tutar sonraki faturalarınızdan düşecektir. Böylece faturasız hattınızın ana hesabındaki bakiyenizi, faturalı hatta geçtikten sonra da kullanabileceksiniz. Faturalı hatta geçiş sonrasında sahip olduğunuz hediye dakikalar ise silinecektir.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.