Daha Fazla Bilgi

  • Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız.
  • Kampanya ile hak kazanılan 6 GB internet yurt içi kullanımda geçerlidir ve 3. şahıslara devredilemez. Fayda, kampanyaya katılıp, hattını Turkcell Faturalı’ya taşıyan abonelerin, hatlarının Turkcell’de kullanıma açılmasından sonra başlar. 6 ay boyunca geçerlidir ve ücretsizdir. Fayda kilobyte üzerinden periyotlanır ve 6 GB karşılığı 6291456 kilobyte hattınıza yüklenir. Eğer ek bir internet paketiniz, ya da tarifenizden dolayı internet hakkınız varsa, öncelikle sahip olduğunuz paket ya da tarifenizden doğan haklarınız kullanılır. Fayda kullanım süresi veya 6 GB kullanım kotası dolduktan sonra, internet kullanımlarınız standart tarife ya da paketiniz varsa paket üzerinden ücretlendirilir.


Kampanyadan yararlanmak için:

  • Kampanya tarihleri arasında katılım kanallarından* başvuru yapmış olmak, en geç 30 Eylül 2015'e kadar hattını Turkcell Faturalı’ya taşımış olmak gerekmektedir.
  • Bir Fiyat, Bizbize, Bizbize Canımın 3ü, Tarife Saniye, Bizbize Aramızda, Genç Tarife ve Park tarifelerinde olanlar kampanyadan faydalanamaz.
  • Hattını Turkcell’e taşımadan önceki son 30 gün içinde Turkcell’den ayrılmış aboneler, kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında her bir hat kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
  • İle özel internet kampanyasından faydalanan aboneler bu kampanyadan faydalanamaz.

*Kampanya katılım kanalları

Kampanya katılımınızı 2 farklı kanaldan gerçekleştirilebilirsiniz.
  • Turkcell tarafından yapılan kampanya tanıtım aramalarından: Turkcell tarafından yapılan kampanya tanıtım aramalarında, bu kampanyadan faydalanmak istediğini belirten ve 30 Eylül 2015 tarihine kadar hattını Turkcell Faturalı’ya taşıyan ilk 45.000 abone, kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Turkcell internet sitesi üzerinden: Kampanya tarihleri arasında Turkcell internet sitesi üzerinden, başvuruda bulunup 30 Eylül 2015 tarihine kadar hattını Turkcell Faturalı’ya taşıyan ilk 3.000 abone, kampanyadan faydalanabilecektir. (Turkcell internet sitesi üzerinden başvurulan kampanya kontenjanı dolmuştur.)