Daha Fazla Bilgi


  • 22.01.2019 itibarıyla, kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell'e gelen bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 27TL ve üzeri tutardaki paketlerden birini satın aldıklarında, paketlerine ek olarak 30 gün boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1GB hediye internet faydası hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
  • Katılım sağlayan müşteriler, sonraki aylarda 27TL ve üzeri tutardaki paketlerden birini satın aldıklarında, paketlerine ek yurtiçinde 30 gün geçerli 1GB internet faydası hatlarına otomatik yüklenecektir.
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100kb olacaktır.
  • Fayda bitiminde faturasız müşterinin ek bir paketi yoksa internet kullanımları 2kr/100kb olarak ücretlendirilir, faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
  • Faturasız müşterilerin kampanyadan aynı ay içinde yararlanabilme sayısı 4 ile kısıtlıdır.
  • Kampanya 31.12.2018 tarihi itibariyle faturasızdan faturalıya geçişte geçerli değildir. Kampanya 01.08.2018 itibarıyla faturasızdan faturalıya geçişte Lifecell Plus 3GB, Lifecell Plus 5GB, Lifecell Plus 3GB İlk Fatura Bizden Kampanyası, Lifecell Plus 5GB İlk Fatura Bizden Kampanyası ve Turbo Yeni 2GB paketlerinde geçerli olacak olup, faturasızdan faturalıya geçişte geçerli olan diğer paketlerde abone sonlandırılacaktır. Kampanya 04.09.2018 itibariyle faturasızdan faturalıya geçişte GNÇ 4GB, GNÇ 8GB, GNÇ 12GB, GNÇ 16GB, GNÇ 20GB paketlerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 20 TL ve üzeri bir GNÇ faturasız paket satın aldıklarında, kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır. (01.08.2018 itibarıyla GNÇ paketler hariç diğer faturasız paketler için kampanya sonlanmıştır.)
  • Kampanya 01.01.2019 itibarıyla sadece faturasız GNÇ teklifleri için geçerli olacaktır.

Diğer
Haydi Gel Kampanyası ile kazanılan 1GB internet faydası, kriteri sağlayan abonelerimize otomatik yüklenecektir.
Sayfayı kaydırın