Daha Fazla Bilgi


  • 12.04.2019 itibarıyla, kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell'e gelen bireysel faturasız ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 25 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda kampanyaya katılımları sağlanacaktır. Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir. 
  • 12.04.2019 tarihinden sonra kampanyaya katılan müşteriler 25-34 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 35 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB olmak üzere internet faydası kazanacaklardır, faydalar müşterilerin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Katılım sağlayan müşteriler, 25-34 TL arası paket yüklemesi yaptıkları aylarda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 35 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıkları aylarda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB kazanacaklardır, faydalar hatlarına otomatik yüklenecektir.
  • 12.04.2019 tarihinden önce kampanyaya katılan müşteriler, ilk katılım tarihlerinden itibaren 12 ay boyunca, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıklarında 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB kazanacaktır, hediye fayda hatlarına otomatik yüklenecektir. 
  • Faturasız müşterilerin kampanya kapsamında verilen bir faydadan aynı ay içinde yararlanabilme sayısı 4 ile kısıtlıdır. Bir müşteri aynı ay içerisinde Haydi Gel Kampanyası kapsamında verilen hediye 1 GB faydasından en fazla 4 kez, hediye 2 GB faydasından en fazla 4 kez faydalanabilir. 
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100kb olacaktır.
  • Fayda bitiminde faturasız müşterinin ek bir paketi yoksa internet kullanımları 2kr/100kb olarak ücretlendirilir, faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
  • Kampanya 31.12.2018 tarihi itibariyle faturasızdan faturalıya geçişte geçerli değildir. 

Diğer
Haydi Gel Kampanyası ile kazanılan internet faydası, kriteri sağlayan abonelerimize otomatik yüklenecektir.
Sayfayı kaydırın