Daha Fazla Bilgi

İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Haydi Gel Tarifesini seçin

İster Büyük Paket ile:

  • 39 TL’ye Her yöne 900 dakika ve haftada iki gün Turkcell’lilerle görüşme!
İster Küçük Paket ile:
  • 29TL’ye Her yöne 600 dakika ve haftada iki gün Turkcell’lilerle görüşme
İster Minik Paket ile:
  • 19TL’ye 250 dakika görüşme hemde hepsi 12 ay sabit fiyat garantisiyle.
19 Eylül itibarı ile Hazır Kart’tan Turkcell faturalıya geçerek Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına giren abonelerimize ek 250dk hediye edilecektir. Böylece faturalıya geçen abonelerimiz 12 ay boyunca ayda 19TL’ye 350dk her yöne, 150dk Turkcell’lilerle olmak üzere toplam 500dk konusabilecekler.

Kampanya süresi boyunca tarifede gerçekleşecek fiyat değişikliklerden bu kampanya müşterileri etkilenmeyecektir
Bu teklif 12 fatura dönemi boyunca KDV ve ÖİV dahil aylık Haydi Gel Büyük Paket Ücreti 39TL, Küçük Paket ücreti 29TL, Minik Paket ücreti 19TL olacaktır.

Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılmak isteyen müşterilerden Büyük ve Minik paketlerde faydalandıkları indirim tutarı kadar, Küçük pakette ise ek kazanılan 300 dakika karşılığı aylık her ay için KDV ÖİV dahil 15 TL faturalarına erken iptal ücreti yansıtılır.

"Haydi Gel Tarifesi Büyük Fırsat Kampanyası", "Faturalı Taşıma" ve "Büyük İndirim Kampanyası" aynı anda alınamamaktadır.
Erken iptal ücreti yansımaksızın bir üst paket kampanyasına geçilebilir.
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.

SMS
  • Büyük Paket için (BUYUK FIRSAT yaz 2222’ye gönder)
  • Küçük Paket için (FIRSAT KUCUK yaz 2222’ye gönder)
  • Minik Paket için (FIRSAT MINIK yaz 2222’ye gönder)