Daha Fazla Bilgi

Kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar yurt içinde geçerli olup; son 100 gün içerisinde Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen ve Faturalıya Geçiş - Fırsat, Ekonomik, Büyük, 500 DK 1 GB ve 500 DK 2 GB yıllık abonelik kampanyalarından birine 8 Aralık 2015-31 Ocak 2016 tarihleri arasında; Hepsi Eko, Hepsi Bol, Ben Yaptım 500 ve Kaçmaz 39 yıllık abonelik kampanyalarından birine 17 Aralık 2015-31 Ocak 2016 tarihleri arasında katılım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Kampanya kapsamında, belirtilen paketlere 12 ay taahhütlü şekilde katılan müşterilerimiz, ilk 3 fatura dönemi boyunca (online katılım yapan müşterilerimiz için katıldıkları kampanyalı teklifteki ilk 3 fatura dönemi, offline katılım yapan müşterilerimiz için katıldıkları kampanyalı teklifteki ilk 2 fatura dönemi), herhangi bir sebeple kampanyadan ayrılırlarsa, faturalarına kampanya iptal bedeli olarak, verilen fayda bedelleri yansıtılmayacaktır. (Müşterilerimiz ilgili kampanyalardan ayrıldığında 100 günden az süredir faturalı olmaları gerekmektedir.) Belirtilen paketler dışında bir pakete geçiş yapılırsa, kampanya kapsamı dışındaki paketin cayma bedeli bu pakette bulunulan süre için uygulanır. Belirtilen süre sonrasında veya kampanyanın geçerli olmadığı paketlerden cayma durumunda, sağlanan faydaların bedelleri toplamı ile kampanya iptal edilmeseydi taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır, müşteri lehine olan tutar esas alınarak, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Turkcell’in kampanya şartlarında değişiklik hakkı saklıdır.


  • Kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar yurt içinde geçerli olup; son 100 gün içerisinde Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen ve Faturalıya Geçiş - Fırsat, Ekonomik, Büyük, 500 DK 1 GB ve 500 DK 2 GB yıllık abonelik kampanyalarından birine 8 Aralık 2015-31 Ocak 2016 tarihleri arasında; Hepsi Eko, Hepsi Bol, Ben Yaptım 500 ve Kaçmaz 39 yıllık abonelik kampanyalarından birine 17 Aralık 2015-31 Ocak 2016 tarihleri arasında katılım yapan müşterilerimiz yararlanabilir. (Müşterilerimiz ilgili kampanyalardan ayrıldığında 100 günden az süredir faturalı olmaları gerekmektedir).

  • Kampanyaya katılım için ayrıca bir başvuruda bulunmanıza gerek yoktur.

  • Kampanya kapsamında, belirtilen paketlere geçerli dönemlerde katılan müşterilerimiz, ilk 3 fatura dönemi boyunca (anında katılım yapan müşterilerimiz için katıldıkları kampanyalı teklifteki ilk 3 fatura dönemi, en yakın fatura kesim tarihinden itibaren katılım yapan müşterilerimiz için katıldıkları yeni kampanyalı teklifteki ilk 2 fatura dönemi), herhangi bir sebeple kampanyadan ayrılırlarsa, faturalarına kampanya iptal bedeli olarak, verilen fayda bedelleri yansıtılmayacaktır. (Müşterilerimiz ilgili kampanyalardan ayrıldığında 100 günden az süredir faturalı olmaları gerekmektedir.)

  • Kampanya kapsamındaki paketler dışında bir pakete geçiş yapılırsa, kampanya kapsamı dışındaki paketin cayma bedeli bu pakette bulunulan süre için uygulanır. (Cayma bedeli olarak, iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.)

  • Kampanyadan yararlanacak abone sayısında sınır yoktur.

Sayfayı kaydırın