Daha Fazla Bilgi

Ücret TablosuTüm Vergiler Dahil
Haydi Gel Her Şey Dahil Paket Aylık Ücreti 35 TL
Kampanyalı Haydi Gel Her Şey Dahil Paket Aylık Ücreti 29 TL
Haydi Gel Her Şey Dahil Paket Süresi Her yöne 300 dakika + 300 SMS + 300 Mb
Paket bitiminde heryöne 5 KR/dk (ilk 100dk)

  • Her Şey Dahil pakete gelen aboneler indirimli 29TL’lik fiyattan pakete sahip olacaktır.
  • Her Şey Dahil paket aşımlarının ilk 100dk’sı indirimli olarak 5Kr/dk ile ücretlendirilir. 100dk sonrası 30Kr/dk’dır. SMS aşımları 41,5Kr/SMS, data aşımları ise 0,0049 Kr/KB’tır.
  • Kampanyadan faydalanmak için Bireysel Faturalı Haydi Gel Her Şey Dahil pakete geçmeniz gerekmektedir. Kampanya aboneliğiniz otomatik olarak gerçekleştirilecektir.
  • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.