KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
750 DK HER YÖNE
3 GB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE
BiP kullanımlarında geçerli 1GB Dergilik üyeliği & Dergilik uygulamasında geçerli 5GB
30 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • Bol 2 GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 750 dakika + 1000 SMS her yöne + 3 GB * +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilikte geçerli 5GB alacaklardır.
 • *: Paket içeriğindeki internet faydasının 1GB'ı Haydi Gel kampanyası ile kazanılan avantajdır. Haydi Gel kampanyası 22.02.2017 tarihinden sonra Turkcell'e gelen müşteriler için geçerlidir.
 • 6 Ekim 2016 itibarıyla paket içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenmiştir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri'nden katılmaları gerekmektedir.
 • SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. SMS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Bol 2 GB Paketi POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dahilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paketin geçerli olduğu 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda müşterinin konuşma harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin SMS kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 2kr/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyada verilen, internet paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100mbps'dır. 4.5G hızını deneme kampanyası kapsamında, deneme kampanyasının süresi bitinceye kadar bu paketi kullananlara 4G şebekesinde 600mbps hız limiti sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir
 • Paket faydaları kullanılmadıklarında bir sonraki döneme devretmez, 3. kişilere transfer edilemez.
 • BiP kullanımlarında geçerli 1 GB internet hakkı 4.5G Hediye BiP 1 GB Kampanyası kapsamında ücretsiz verilmektedir
 • 08.12.2016 tarihinden önce kampanyaya katılmış müşteriler, paketi aylık 29TL karşılığında kulllanmaya devam edebileceklerdir.

SMS
 • BOL2GB yaz 2200’a gönder