Daha Fazla Bilgi

İlk 1 ay ücretsiz, sonrasında 1,9 TL
  • VINN kullanıcıları, VINN'larından CEP TELEFONU numaralarını yazıp 1040’a göndererek ücretsiz SMS attıklarında telefonlarına onay mesajı gönderilecektir. VINNEVET yazıp bu mesajı cevaplayan üyelerin Başlangıç Paketi aktif edilecektir.
  • Paketi aktif edilen kullanıcılar, www.turkcelltv.com.tr adresine girerek paketleri kapsamında tv izleyebilir, kaçırdıkları veya tekrar izlemek istedikleri programları izleyebilirler.
  • Turkcell TV Başlangıç Paketi, webden, cepten, tabletten sabit geniş band internet (ADSL, Fiber, Wifi.. vb) ve mobil internet (3G, 2G) ile bağlanılarak kullanılabilir. Sabit geniş bant internet bağlantısı ile TV kanalları, en sevilen dizilerin son bölümleri ve Kirala Seyret özelliği ile yüzlerce film satın alınarak izlenebilir. Mobil internet üzerinden bağlanıldığında ise TV kanallarından sadece TRT1 izlenebilir.

  • Turkcell TV uygulaması, internet ve wap erişim noktaları (apn) ile kullanılırken internet TV özelliği hariç data ücreti alınmaz. Internet Tv üzerinden yapılan kullanımlarda standart bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür.

    Turkcell TV uygulaması, 3G netbook, notebook, USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN'ler üzerinden yapılan Turkcell TV kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır; data paketi varsa paketten düşülür. Bilgisayarınızdan Turkcell TV servisini kullanırken ise data miktarı Turkcell Superonline Fiber İnternet kullanıcılarının kotasından düşmez, yani internet kullanımı için ücret yansıtılmaz. Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer.Diğer
  • VINN'ınızdan CEP TELEFONU numaranızı yazıp 1040’a gönderin
  • Sayfayı kaydırın