Daha Fazla Bilgi

24-29 Ekim 2012 tarihleri arasında Bayram Özel kategorisinde yer alan filmler Hediye edilmektedir. -
SMS
 • TV yaz 2222’ye gönder
  • Tüm Turkcell kullanıcılarının Turkcell TV web sitesinde ve mobil uygulamasında “Bayram Özel” kategorisindeki 10 filmi hediye olarak izleyebildiği bir kampanyadır.
   Turkcell TV Başlangıç, Standart ya da Sinema paketi üyelerine ise ayrıca Bayram süresince her gün istedikleri bir Film Hediye edilmektedir.
  • Turkcell TV web sitesi veya mobil uygulamasında yer alan “Bayram Özel” kategorisine girmeniz yeterli.
   Turkcell TV mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmek için TV yazıp 7777’ye gönderebilirsiniz.
   “Bayram Özel” kategorisinde yer alan 10 film bayram süresince hediye olarak izlenebilmektedir. İstediğiniz filmi seçtiğinizde fiyatını 0 TL olarak göreceksiniz. “SATIN AL” butonuna tıklayarak filminizi izlemeye başlayabilirsiniz.

   Turkcell TV Başlangıç, Standart ve Sinema paketlerine üye olan kullanıcılarımız ise “Bayram Özel” kategorisindeki filmlere ek olarak kendilerine SMS ile iletilecek şifre ile “Kirala Seyret” kategorisinde yer alan yüzlerce filmden istedikleri filmi izleyebilirler.
   İletilecek olan şifre ile bayram süresince her gün 1 film hediye olarak izlenebilmektedir. 24-29 Ekim tarihleri arasında 6 film izlenebilir.
   TV Paketlerine yeni üye olan kullanıcılar FILM yazıp 1040’a gönderdiklerinde bayram süresince kullanabilecekleri şifre SMS ile iletilecektir.
  • 24 Ekim 2012-29 Ekim 2012 arasında geçerlidir.
  • Turkcell TV servisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
  Sayfayı kaydırın