KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
100 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Online oyun web sitelerinde 5 TL ve üzeri alışverişlerini Turkcell Mobil Ödeme üzerinden yapan herkes, günlük 100 MB internet paketi kazanır. Tek seferde yapacağınız her 5 TL ve üzeri alışveriş, 1 günlük 100 MB ücretsiz internet paketi kazandırır.

Turkcell Mobil Ödeme ile 100 MB hediye kampanyası 31 Mayıs 2012’ye kadar geçerlidir. Online oyun sitelerinde Turkcell Mobil Ödeme kullanarak 5 TL ve üzeri alışveriş yapmanız, günlük 100 MB internet paketi kazanmanız için yeterlidir. Günlük internet paketiniz tanımlandığında, kısa mesaj ile bilgi verilir. Mesaj size ulaştıktan sonra 24 saat içinde 100 MB internet paketinizi ücretsiz kullanabilirsiniz. 31 Mayıs 2012 tarihine kadar Turkcell Mobil Ödeme’nin geçerli olduğu online oyun sitelerinde, tek seferde yapacağınız 5 TL ve üzeri her harcamaya günlük 100 MB internet paketi kazanırsınız. Kazandığınız internet paketi, harcamanızı yaptıktan sonra 48 saat içinde hattınıza yüklenecektir. Hattı Turkcell Mobil Ödeme’ye açık tüm Turkcell’liler, alışverişlerinde Turkcell Mobil Ödeme’yi kullanabilir. Turkcell Mobil Ödeme ile ilgili detaylar için tıklayın.

Kampanya kapsamında kazanılan, günlük 100 MB data paketi ödülleri, aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi, gelecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacaktır. Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Günlük data paketi 100 MB’a kadar olan data kullanımını içerir. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar, öncelikle Turkcell Mobil Ödeme 100 MB Hediyeli kampanyasından kazandıkları günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir; yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kalan günlük data paketi miktarınızı öğrenmek için, *123*23#‘yi tuşlayabilirsiniz.

Diğer
  • Online oyun web sitelerinden 5 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterlidir.
  • Sayfayı kaydırın