Daha Fazla Bilgi

Akıllı Depo da hatıralarınıza yer açmak isterseniz T40 kullanıcılarına özel indirimli paketlerden faydalanabilirsiniz.

Standart Paket (50 GB saklama alanı) aylık tüm vergiler dahil 9.90 TL yerine 3.90 TL
Mega Paket (250 GB saklama alanı) aylık tüm vergiler dahil 19.90 TL yerine 9.90 TL'dir.

Akıllı Depo uygulaması içinden “Dijital Operatör Uygulaması''' menüsünden

Standart Paket (50 GB saklama alanı) =>STANDARTDEPO

Mega Paket (250 GB Saklama alanı) =>MEGADEPO yazıp 2222'ye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

 • Akıllı Depo uygulaması Turkcell abonelerine ücretsizdir. Turkcell Akıllı Depo uygulaması 3G ve Wifi üzerinden çalışmaktadır. Uygulamayı güncellerken T-market üzerinden indirmeniz durumunda oluşan veri trafiği ücretsizdir. GooglePlay üzerinden uygulamayı indirmeniz durumunda oluşan veri trafiği mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Akıllı Depo senkronizasyonunu 3G üzerinden seçilmeniz durumunda Android cihazlarda otomatik olarak, e-posta ile sosyal ağlar üzerinde paylaşım yapılması durumunda oluşan veri trafiği mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Akıllı Depo’da yer alan fotoğraf, video ve dosyalarınızı, e-posta, Facebook, Twitter, Youtube ve Picasa hesabınız üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Müzik paylaşımı yapılamaz.
 • Akıllı Depo üzerinden yapılan paylaşımlar ile ilgili Turkcell sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan Mini Paket 5GB saklama alanı ile sınırlıdır.
 • Servis üzerinde saklanan hiçbir bilgi 3. şahıslar ile paylaşılmaz.
 • Akıllı Depo senkronizasyonunun 3G üzerinden seçilmesi durumunda cihazınızda otomatik olarak gerçekleşir. Oluşan veri trafiği mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Akıllı Depo’da yer alan fotoğraf, video ve dosyalarınızı, e-posta, Facebook, Twitter, Youtube ve Picasa hesabınız üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Uygulamada yapılan işlemler ve e-posta ile sosyal ağlar üzerinde paylaşım için veri kullanımı, mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifenizden ücretlendirilir. Müzik paylaşımı yapılamaz.
 • Akıllı Depo üzerinden yapılan paylaşımlar ile ilgili Turkcell sorumluluk kabul etmez. Akıllı Depo saklama alanı, abone olunan servis paketi alanı ile sınırlıdır. Servis üzerinde saklanan hiçbir bilgi 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı 3G üzerinden yükleme, indirme, paylaşmanız durumunda, mobil internet paketiniz varsa paketinizden, paketiniz yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • İptal etmek için aboneliğiniz olan pakete göre aşağıdaki şekilde ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Paketiniz iptal etmeniz durumunda Akıllı Depo'da bulunan bilgileriniz 15 gün boyunca erişimize açık olacak, bu sürenin sonunda silinecektir.
 • IPTAL MINIDEPO 2222
  IPTAL STANDARTDEPO2222
  IPTAL MEGADEPO 2222
Turkcell T Serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız.
Diğer
 • Akıllı Depo uygulaması Turkcell T40’ta yüklüdür. Uygulamadan, kart ekranından veya www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden erişebilirsiniz.
 • Turkcell Akıllı Depo Servisi, Turkcell T40 ve bilgisayarınızda, fotograf, video, müzik ve dosyalarınızı size özel tanımlanmış Mini Pakette (5 GB) saklamanızı, ihtiyacınız olduğunda erişebilmenizi ve sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlar.
 • Turkcell Akıllı Depo fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, internete erişebildiğiniz her yerden ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşabileceğiniz depolama servisidir.

 • Turkcell T40 kullanıcıları Akıllı Depo Mini Paketi (5 GB saklama alanı) 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilirler.

 • T40 cihazınızda Turkcell Akıllı Depo uygulaması yüklü olarak gelmektedir. 3G mobil internet üzerinden bağlıysanız telefon numaranzın son iki hanesini tuşlayarak giriş yapabilirsiniz.
  www.turkcell.com.tr/akillidepo web adresinden veya T40 üzerinden wifi ile bağlı iseniz Turkcell telefon numaranız ve Turkcell Şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

 • Akıllı Depo uygulamasına kolay ve hızlı yüklemeyi yapabilirsiniz. Fotograf, video, müzik ve dosyalarınızı T40 üzerindeki Akıllı Depo uygulaması açılarak, sağ üst alandaki (+)/Yükle tıklanarak, yüklemek istediğiniz içeriği seçmeniz yeterli. Akıllı Depo’da senkronize etmek için ise alt menü’de Yenile’I tıklamalısınız.

 • Fotograf, video, müzik ve dosyalarınız mobil uygulama üzerinden yüklenirken 250 MB, www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden yüklenirken ise 4GB tekil dosya boyutu ile sınırlıdır.

 • Akıllı Depo Servisi’ne Turkcell T40 cihazınız içindeki uygulamadan ve www.turkcell.com.tr/akillidepo web sayfasından ulaşabilirsiniz. Web sayfası üzerinden Akıllı Depo’da sakladığınız dosyalarınıza erişebilir, bilgisayarınıza indirebilir ve yeni dosya yükleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve video albümleri oluşturabilir, müzik listeleri hazırlayabilirsiniz.

 • Kolay ve hızlı şekilde sevdikleriniz, arkadaşlarınız ile fotoğraf, video ve dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. T40 üzerindeki Akıllı Depo uygulaması açılarak, alt menüde paylaşım tıklanarak ya da www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden paylaşım yapabilirsiniz.

 • Özellik yüklü dosyalarınız, yüksek çözünürlüklü fotograflarınızı çoklu paylaşım özelliği ile seçtiğiniz kişilere e-posta ile çok hızlı ulaştırmanızı sağlar.Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile Facebook, Twitter, Picassa sosyal ağlar üzerinden de paylaşım yapabilirsiniz.

 • www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden ya da Akıllı Depo uygulamasından Video ve Müzik menüsünü tıklayarak istediğiniz şarkıyı indirmeden dinleyebilirsiniz.

 • Turkcell T40 cihazınızdan Akıllı Depo uygulamasını açın ve Kişiler üzerine tıklayın ve yedeklemek istediğiniz rehberinizi seçin.
  Seçtiğiniz rehberiniz hızlı ve kolay Akıllı Depo’ya aktarılacaktır. Yeni kişi eklerken kayıt yeri olarak Akıllı Depo seçerek, rehberinizi güncel tutabilirsiniz. Yüklediğiniz rehberinize www.turkcell.com.tr/akillidepo web adresinden de ulaşabilirsiniz.

 • Turkcell T40 kullanıcılarına 12 ay boyunca Mini Paket (5GB) ücretsiz. Fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı 3G üzerinden yükleme, indirme, paylaşmanız durumunda mobil internet paketiniz varsa paketinizden, paketiniz yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.