Daha Fazla Bilgi

Bu kampanya ücretsizdir. Tükenmez Müzik Paketi tüm vergiler dahil 2 TL/hafta dır.
Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir..
SMS
 • DINLE yaz 7777’ye gönder
  • Kampanyadan faydalanmak için Tükenmez Müzik paketine abonelik başlatmak gerekmektedir. Bu pakete abone olan kullanıcılara 72 saat içinde Turkcell Müzik'ten 25 şarkı indirme hakkı tanımlanır.
  • Hayır. Tükenmez Müzik paketine abonelik başlatan herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Kullanıcılar abonelik başlatıp ücretlendirildikleri her seferinde kampanya kapsamında Turkcell Müzik'ten 25 şarkı indirme hakkı kazanırlar
  • Kampanya kapsamında kullanıcılar şarkıları 7 gün içerisinde turkcellmuzik.com'dan, turkcellmuzik mobil uygulamasından, veya m.turkcellmuzik.com wap/html sayfasından indirebilirler.
   İndirilen şarkılar silmedikleri sürece kullanıcılara aittir, silinmez, kullanım süresi yoktur.
   Mobil internet kullanılarak indirilen şarkılar için internet ücreti ödenmez.
   Şarkılar iphone a uygulama içine indirilirken, diğer mobil cihazlara ve bilgisayara mp3 formatında indirilir.
  • Turkcell Muzik uygulamasından veya turkcellmuzik.com web sitesine uye girişi yaparak kalan şarkı indirme hakkınızı görebilirsiniz.
  • Şarkılarınızı Turkcell Müzik WAP sayfasından, Turkcell Muzik mobil uygulamasından (m.turkcellmuzik.com) cep telefonunuza, Turkcell Müzik web sitesinden cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   WAP sayfasından indirmek için;
   WAP sayfasından cep telefonuna şarkı indirmek için telefon wap'ı desteklemelidir.
   Şarkılarınızı indirmek için m.turkcellmuzik.com sayfasına girmelisiniz. Sayfa adresi müzik paketlerinden birine üye olduğunuzda ayrıca sms olarak size iletilir.
   Wap sayfasında listelerde yer alan şarkılardan seçebileceğiniz gibi, sayfanın altında yer alan ARAMA KUTUSU’na ister şarkı, ister sanatçı adı yazarak dilediğiniz şarkıyı hemen bulabilirsiniz.
   Aradığınız şarkıyı bulduğunuzda üzerine tıklarsanız şarkının tamamını MP3 formatında indirebilirsiniz.
   İNDİR linkine tıklayarak şarkıyı cep telefonunuza anında indirebilirsiniz.

   Web sitesinden cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek için;
   Bilgisayarınızdan Turkcell Müzik WEB sitesine ÜCRETSİZ üye olduktan sonra sayfada şarkı dinlerken veya arama yaptıktan sonra şarkının hemen yanındaki “İndir” kutucuğuna tıkladığınızda “Cebime İndir” veya "Bilgisayarıma İndir" seçeneklerini göreceksiniz. Seçiminizi yaptığınızda şarkının müzik üyeliğiniz kapsamında ÜCRETSİZ olduğu bilgisini göreceksiniz.
   "Bilgisayarıma İndir"i seçtiyseniz şarkıyı direk bilgisayarınıza indireceksiniz. "Cebime İndir"i seçtiyseniz şarkıyı indirebileceğiniz link cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecek. Gelen linke tıkladığınızda şarkıyı indirmeye başlayacaksınız. “Turkcell Müzik” mobil uygulamasını iPhone, BlackBerry ve Android cihazlar desteklemektedir.
  • Turkcell’in müzik servisidir.
   Mobil uygulamalar üzerinden kullanılabilir. Turkcell Müzik uygulaması sadece iPhone ve Android telefonlarda kullanılabilir.
   Tükenmez Müzik Paketi ile Turkcell Müzik uygulamasından şarkı dinlerken kullandığınız internet için para ödemezsiniz. Bu paket sayesinde internet kotanızdan düşmeden veya internet için ek bir ücret ödemeden Turkcell Müzik uygulaması üzerinden dilediğinizce şarkı dinlersiniz.
  • Bu konuda detaylı bilgi Tükenmez Müzik Paketi sayfasında bulunmaktadır.
  • Evet.

  Sayfayı kaydırın