Daha Fazla Bilgi

Salla Kazan  Kampanyası’ndan faydalanan müşteriler fiziki veya sanal Paycell Kart ile harcama yaptıklarında Turkcell Dijital Servisleri ve ek internet paketi alabilecekleri 50 TL değerinde hediye para kazanıyor. Ödül kazanımı için harcama tutarı  kısıtı bulunmamaktadır. 

Detaylı Bilgi

  • Salla Kazan Kampanyası’ndan faydalanan müşteriler Paycell Kart ile harcama yaptıklarında Turkcell Dijital Servisleri ve ek internet paketi alabilecekleri 50 TL değerinde hediye para kazanıyor. Hediye parayı kazanmak için müşterilerin 30 gün içinde Paycell Kart ile harcama yapmaları gerekmektedir. Hediye parayı kazanmak için fiziki veya sanal kart ile harcama yapılabilir. 
  • Hediye para, harcama yapıldıktan sonraki 2 iş günü içinde Paycell uygulaması Hediye Dünyam- Kuponlarım bölümünden görüntülenebilecektir.
  • Hediye para, Paycell uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell Dijital Servisleri ve ek internet paketinde geçerlidir. Satın alabilecek servis ve ürünler şu şekildedir: fizy  Premium üyeliği, Giriş TV+,  Mini TV+ Paketleri, Lifebox 50 GB – 500 GB paketleri, Haftalık 1 GB internet, Goller Cepte Süper, Standart, İddaa Analiz paketleri.
  • Hediye para kazanıldığı tarih itibarıyla 30 gün süresince geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
  • Hediye para başka bir kullanıcıya devredilemez.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!