Daha Fazla Bilgi

 • ÖdemeliAra Servisi’nde, ÖdemeliArama’yı kabul eden taraf ücretlendirilir.
 • ÖdemeliAra Servis hizmet bedeli çağrı başına 39 kuruştur. Ayrıca ödemeli aranan taraf, görüşme için kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • ÖdemeliAra ile yapılan görüşme paket kullanımına dahildir.
Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından MPİ’nin 08.04.2013 tarih ve 24951361-255.01.02/1433-3718 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından düzenlenen bu kampanya; 10.04.2013 00:00’da başlayacak,10.06.2013 Saat: 23:59’da son bulacaktır. Türkiye Genelinde Ödemeli Arama başlatıp konuşan Turkcell Bireysel hat aboneleri ile, gelen Ödemeli Aramayı kabul ederek konuşan Turkcell bireysel hat aboneleri kampanyaya katılabileceklerdir. Hem ödemeli aramayı başlatıp konuşan aboneler, hem de kendisine gelen ödemeli aramayı kabul edip konuşan aboneler, her bir ÖdemeliAra ile konuşma başına 1’er adet çekiliş hakkı kazanacaklardır. Çekiliş 25.06.2013 tarihinde saat 11:30’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Fulya-Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. İkramiye olarak, 10 kişiye IPHONE 5 16 GB (Hat ve Kart Hariçtir) verilecektir.Kazanan talihliler 28.06.2013 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 13.07.2013 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 28.07.2013 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Kampanya dönemi içinde bireysel hat aboneliğini iptal ettiren ya da hattını başkasına devreden aboneler kazanmış oldukları çekiliş haklarını kaybeder ve çekilişe katılamazlar. Ödemeli Ara servis hizmet bedeli ÖdemeliArama başına KDV, ÖİV dahil 0,39 kuruş olup, buna ek olarak kendisine gelen ödemeli arama çağrısını kabul eden abone görüşme için kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV,ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Diğer
 • *135*Numara# tuşlayıp arama tuşuna basarak ÖdemeliAra başlatabilirsiniz.
  • 10 Nisan-10 Haziran arasında ÖdemeliAra başlatarak konuşan ya da gelen ÖdemeliArama’yı kabul edip konuşan Turkcell bireysel hat sahipleri kampanyadan yararlanabilir. ÖdemeliArama başlatan ya da ÖdemeliArama alan her iki taraf için de konuşmanın gerçekleşmemesi durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Kampanya dönemi içinde bireysel hat aboneliğini iptal ettiren ya da hattını başkasına devreden abonelere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

  • Kampanya dönemi boyunca, gelen ÖdemeliAra başlatıp konuşan ya da gelen ÖdemeliArama’yı kabul ederek konuşan Turkcell bireysel hat sahibi aboneler, kampanyaya katılmış olacak. Her bir ÖdemeliAra ile konuşmaya 1 çekiliş hakkı verilecektir. İkramiye olarak, çekilişle 10 adet iPhone 5 16 GB verilecektir.

  • Kazanan talihliler 28 Haziran 2013 tarihli tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.

  • ÖdemeliAra ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  Sayfayı kaydırın