Daha Fazla Bilgi

Turkcell MobilTV wap portalı ve telefon uygulamasında dolaşırken ve servisi kullanırken herhangi bir bağlantı ücreti ödemez, aldığınız paketler için ücretlendirilirsiniz.

Standart pakete aylık 5,90 TL, günlük 1 TL ödeyerek, Lig TV paketine ise aylık 9,90 TL, günlük 5,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Aylık standart pakette 60 saat, günlük standart pakette 8 saat kullanım limitiniz olur. Limit aşımında dakika başı 13 kuruş ile ücretlendirilirsiniz.

Lig TV paketini alabilmek için standart paket abonesi olmanız gerekiyor. Standard pakette, UEFA Avrupa ve Şampiyonlar Ligi ile BANK ASYA 1. Liglerinden maçlar da yayınlanıyor.

Turkcell MobilTV servisi altında yer alan video içerikleri ise 49 kuruş - 99 kuruş olarak ücretlendirilir. Tüm vergiler dahildir. Aylık Turkcell MobilTV Standart Paketini alan Turkcell'liler, haber, dizi, finans, müzik gibi pek çok kategorideki videodan dilediklerini streaming teknolojisiyle izleyebiliyorlar.

LigTV paketi satın alan Turkcell'liler, maçları sadece maç saatinde izleyebilirler. Lig maçları 3G bağlantısı ile izlenebilmektedir. MobilTV WAP portalına, wap.turkcell-im.com.tr ve http://wap.mobiltv.turkcell.com.tr adreslerinden bağlanabilirsiniz. "Paket İşlemleri" sayfasından istediğiniz paketi satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz. Dilediğinizde "Son İzlediklerim" sayfasından en son izlediğiniz televizyon kanalı ve video içeriklerine erişebilirsiniz.
SMS
  • Mobiltv yaz 7777’ye gönder
    • Turkcell MobilTV Standart Paket aylık ücreti 5,90 TL, günlük ücreti ise 1 TL’dir. Lig TV paketi ise aylık 9,90 TL, günlük 5,90 TL’dir. Lig TV paketini alabilmek için standard paket abonesi olmanız gerekmektedir. Turkcell MobilTV servisi altında yer alan video içeriklerine ise 49 kuruş - 99 kuruş ödeyerek sahip olabilirsiniz. Fiyatlara tüm vergiler dâhildir.