Daha Fazla Bilgi

Turkcell TV Sinema Paketi’ni LG Smart TV, Philips, Arçelik ve Beko Smart TV, Grundig Smart TV ve Vestel Smart TV platformu üzerinden aktif hale getirdikten sonra, üyeliğiniz 3 ay boyunca ÜCRETSİZ devam edecek. 4. aydan itibaren Sinema Paketi aylık 9,90 TL’den (KDV ve ÖİV dahil) ücretlenmeye başlayacak ve siz istediğiniz sürece üyeliğiniz devam edecek.
 • Diğer Turkcell TV uygulamalarında olduğu gibi Turkcell telefon numarası Şifre’nizi kullanarak LG, Philips, Arçelik, Beko, Gurndig ve Vestel Turkcell TV uygulamasına erişebilir, paketiniz kapsamındaki içeriklere erişebilirsiniz. LG uygulamasını şimdilik sadece Turkcell aboneleri kullanabilir.
 • Uygulamayı kullanabilmek için LG Smart TV, Philips, Arçelik ve Beko Smart TV, Grundig Smart TV ve Vestel Smart TV’nizin internete bağlı olması gerekmektedir. Turkcell TV uygulamasını LG Smart TV, Philips, Arçelik ve Beko Smart TV, Grundig Smart TV ve Vestel Smart TV platformu içinden aratarak televizyonunuza indirebilir ve kurabilirsiniz.
 • 3 ay Turkcell Sinema paketi hediye kampanyasından faydalanmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra Paketlerim ekranından Sinema Paketi’ni seçerek başvurabilirsiniz. Başvurunuz tamamlandıktan sonra paketiniz aktif hale gelecek ve ilk 3 aylık kullanım hediye edilecektir.
 • Kampanya 31.12.2013 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar abonelik başlatan kullanıcılarımıza 3 ay sinema paketi hediye edilecektir.
Diğer
 • LG Smart TV üzerinden Turkcell TV uygulamasını indirin, Sinema Paketi'ni 3 Ay Hediye Kazanın!
 • 3 Ay Turkcell Sinema Paketi Hediye Kampanyası'ndan faydalanmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra Paketlerim ekranından Sinema Paketi’ni seçerek başvurabilirsiniz. Başvurunuz tamamlandıktan sonra paketiniz aktif hale gelecek ve ilk 3 aylık kullanım hediye edilecektir. 3 aylık hediye dönemi tamamlandıktan sonra Sinema Paketi aylık 9,90 TL’den (KDV ve ÖİV dahil) ücretlendirilmeye başlayacaktır.
  Sinema Paketi ile aynı zamanda hem www.turkcelltv.com.tr adresinden hem de mobil cihazlarınızdaki uygulama üzerinden TV ile aynı anda canlı yayınları izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarını izleyebilir hem de Filmler bölümündeki ‘Paketimden Seyret’ kategorisindeki yüzlerce filmden dilediğinizi izleyebilirsiniz.
  Eğer bir paketiniz varken farklı bir paket satın almak isterseniz, eski paketiniz dönem sonunda otomatik olarak iptal edilecektir.

 • Kampanya 31.12.2012 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar abonelik başlatan kullanıcılarımıza 3 Ay Sinema Paketi hediye edilecektir.

 • Halihazırda sadece Başlangıç ve Standart paket üyeliği olan abonelerimiz LG uygulaması içinden Sinema Paketi’ni satın aldıklarında 3 aylık hediye kampanyasından yararlanabileceklerdir. Mevcut Sinema Paketi üyeleri kampanyadan faydalanamaz. Abonelerimiz bu kampanyadan kampanya dönemi boyunca sadece bir kez faydalanabilirler.

 • Turkcell TV LG uygulamasında şimdilik DVD ile aynı anda kiralayabileceğiniz filmler ve sinema paketi içinde istediğiniz zaman istediğiniz kadar süreyle izleyebileceğiniz filmler bulunmaktadır. LG Turkcell TV uygulaması, yayın hakları kısıtları çerçevesinde, web ve mobilden farklı içerikler barındırabilir. Turkcell bu değişiklik hakkını saklı tutar. Canlı yayın ve dizileri www.turkcelltv.com.tr adresinden ya da uyumlu mobil cihaz ya da tabletinize indireceğiniz Turkcell TV uygulaması içinden, aynı telefon numarası ve şifreyi kullanarak izleyebilirsiniz.

 • Uygulama içinde bulunan Kirala Seyret kategorisindeki filmleri 2 TL ila 4 TL karşılığında kiralayabilir ve izleyebilirsiniz.

 • Bu filmleri internet üzerinden belirtilen kullanım koşulları çerçevesinde izleyebilir ancak bilgisayarınıza indiremezsiniz.

 • Turkcell TV servisinin en önemli özelliklerinden birisi izlediğiniz videonun/canlı yayının kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir. Bağlantı hızınız düştükçe yayının kesilmemesi için görüntü sıkıştırması uygulanmakta, bu da görüntü kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Bütün bunlar siz videonuzu izlerken sistem tarafından gerçekleştirilecek olup, filminizi izlerken herhangi bir kesinti yaşamanıza yol açmayacaktır. Videoları ne kadar kaliteli izlemek istiyorsanız, hızınızın da o kadar yüksek olması gerekmektedir.
  Ayrıca tavsiyemiz, servisten yararlanırken, internet ortak kullanılıyor ise, başka cihazlar üzerinden yoğun olarak kullanılmaması ve dosya yüklemesi yapılmamasıdır.

 • Evet, Turkcell TV uygulamasına eriştiğiniz takdirde, kullanımınız doğrultusunda internet servis sağlayıcınız ile yapmış olduğunuz anlaşma doğrultusunda kotanız etkilenecektir. İnternet servis sağlayıcınızın, kullanımdan dolayı kotayı aşmanız durumunda, size yansıtacağı ücretlerden Turkcell sorumlu değildir.
  Turkcell TV’yi mobil cihaz ya da tabletinizde kullanırken, abonelik yaptırdığınız hattınız üzerinden 3G internet kullanıyorsanız, mobil cihaz/tablet Turkcell TV uygulamasından yapılan kullanımlar ücretsiz olacaktır.

Sayfayı kaydırın