Daha Fazla Bilgi

Turkcell Müzik, Turkcell Dergilik ve Turkcell TV+ Servisleri artık tek pakette çok avantajlı fiyatlarla!

 • Keyif Paketi ile tüm vergiler dahil sadece 9,90 TL'ye 3 servisten yararlanabilirsiniz.
 • Üyeliğiniz 12 ay boyunca devam eder.
 • Kampanyadan faydalanacak abone sayısına illişkin bir sınır yoktur.

Bu paketin içerisindeki servislerin detayları:
 • Sınırsız Müzik Paketi: Turkcell Müzik, geniş yerli müzik arşivine sahip, yerli yabancı milyonlarca şarkıyı dinlemenizi sağlayan yasal müzik platformudur. Web sayfası, wap sayfası; mobil sayfası; iPhone ve Adroid cihazlarınızda uygulamalar üzerinden de ulaşabilirsiniz. Sınırsız Müzik Paketi ile; sevdiğiniz şarkıları, albümleri veya size özel hazırlanan listeleri internet ücreti ödemeden dinleyebilir, şarkı listeleri oluşturabilir, sevdiğiniz şarkıyı veya oluşturduğunuz listeleri paylaşabilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Turkcell Dergilik Paketi: Turkcell Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi tüm iOS cihazlar, tüm Android cihazlar, Win Phone 8 cihazlarından okumanızı sağlayan bir Turkcell uygulamasıdır. Turkcell Dergilik’te dergilerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri yanınızda taşırsınız. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Turkcell TV+ Cep Paketi: 1GB Turkcell TV+ İnternet Paketi ile birlikte, internete erişebildiğiniz her yerde zamana ve mekana bağlı olmayan, geleceğin TV deneyimi Turkcell TV+’ın çoklu ekran seçeneği ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! Turkcell TV+ yayınları kaydetme, 12 saate kadar geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.
 • Keyif Paketi'nde yer alan Turkcell TV+ Servisi Turkcell Superonline tarafından sunulmaktadır. Turkcell Bireysel Abonelerinin Keyif Paketi içerisinde hediye edilen TV+ Servisi'nden yararlanabilmesi için bu faydanın tanımlanması ve kullanılması için gereken cep telefonu numarası, adres bilgileri, TCKN, e-posta, zorunlu kişisel bilgilerinin, servis aboneliği süresiyle sınırlı olacak şekilde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. arasında karşılıklı paylaşılacaktır. Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin Turkcell TV+, +Net, +Cep veya +Ev, + Ev Ekstra aboneleri ve Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. abonelik kriterlerine uygun olmayan Turkcell aboneleri, Keyif Paketi içerisinde hediye edilen Turkcell TV+ Servisi'nden yararlanamazlar. Detaylı bilgi için tıklayın.
Servisleri kullanabilmek için aşağıdaki uygulamaları indirebilirsiniz.

SMS
 • KEYIF yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Sayfayı kaydırın