Katılım Kriterleri

 • Faturalı, bireysel tüm Turkcell müşterileri bu kampanyadan yaralanabilir.
 • Kampanya 30 Nisan 2022 itibariyle son bulur ve abone alımına kapanırken, bu kurguya öncesinde abonelik yapmış abonelerimiz kontrat sonlarına kadar aboneliklerine devam edebilirler.
 • 1 yıllık taahütünüze Dergilik üyeliği 19,65 TL yerine 12 ay boyunca sadece 12,99 TL ve üyeliğinize tek seferlik günlük her yöne 1GB Hediyesiyle! Üstelik Dergilik içinde kullanılmak üzere her ay verilen 5GB Hediyesiyle!
 • Bu üyelik ile birlikte Dergilik’te 400 den fazla Dergilik portföyündeki tüm yerli ücretli dergileri okuma hakkı kazanıyorsunuz. Erişebileceğiniz tüm dergileri görmek için Dergilik uygulamasını AppStore ve GooglePlay marketlerinden indirebilirsiniz. 400+ dergi portföyündeki birkaç dergiyi listelemek gerekir ise: Tüm Ücretsiz Dergilerin yanı sıra paketle okunması mümkün olan dergiler: Uykusuz, Leman, Popular Science, National Geographic, Para, Ekonomist, Yemek Zevki, Atlas, InStyle, Hello, Sofra, Marie Claire, Chip,  Şamdan Plus, OtoHaber, How It Works, Alem, Süper Penguen, Capital, All, Esquire, Elle, Elele, Minika Çocuk, Women’s Fitness, Men’s Fitness, Gurme, Food and Travel, HomeArt, Selçuk Erdem, Ot Filmlerle, Harpers Bazaar, Fortune, Maison Française, Anne Bebek, Lezzet, National Geographic Kids, House Beautiful, FormSante, Evim, Atlas Tarih, Marketin Türkiye, Penguen Özel, Komikaze, Auto Show, Bayan Yanı, Postkes, İstanbul Life, All About Space, Yacht, Baby & You, The Brand Age, Minika Go, Spor Arena…

Ücretlendirme

Kampanyaya katılmak ücretsizdir. Hesaplı Dergilik paketi ile ilk 12 ay boyunca aylık sadece 12.99 TL ödeyerek Dergilik’teki tüm yerli dergileri okuyabilirsiniz. Bir senenin sonunda iptal etmedikçe Standart Dergilik paketinin o dönemki mevcut fiyatı üzerinden Dergilik üyeliğiniz aylık olarak her ay yenilenir. 1 senelik taahütünüz bitmeden üyeliğinizi sonlandırmak isterseniz cayma bedeli faturanıza yansıtılır.  Cayma bedeli taahhütte kalan süreniz ve aylık ödediğiniz faturanın yanında size yapılan indirimler de hesaba katılarak hesaplanır.   (Raf bedeli- Kontratlı bedel) = Kontratlı bedel*Kalan ay denklemi üzerinden,  bu eşitsizliğin hangi tarafı daha az çıkıyorsa abone lehine olacak şekilde cayma bedeli hesaplanır ve faturaya yansıtılır.  Örneğin; 19,65 TL raf bedeli olan bir paketi 12,99 TL kontratlı verdiğimizi düşünelim. 10. ayında üye cayarsa alınan indirim faydaları (19,65 TL -12,99 TL)*10= 66,6 TL ye denk geliyor. Geri kalan 2 ayda üyenin ödeyeceği aylık bedeller toplamı ise 25,98 TL oluyor.  Bu durumda 66,6 TL yerine 25,98 TL cayma bedeli olarak aboneyi mağdur etmeyecek şekilde faturaya yansıtılır.

SMS
 • HESAPLI DERGİLİK yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  MOBİL UYGULAMALAR

  NASIL GÖRÜNÜYOR

  Kapat
  Yardım ister misiniz?