Daha Fazla Bilgi

  • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.  tarafından 25.03.2019 SAAT: 00.01- 25.04.2019 SAAT: 23.59 tarihleri arasında MPİ’nin 19.03.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.2754 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  • Bu kampanyada; 25.03.2019 (SAAT: 00.01)– 25.04.2019 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla katılımcılar, akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her gazete indirme işlemi için 1 çekiliş hakkı, her dergi indirme işlemi  için  1 çekiliş hakkı verilecektir.   Her gün toplam gazete indirmelerden kazanılan çekiliş hakkı 5,  dergi indirmelerden kazanılan çekiliş hakkı 5 ile sınırlı olup günlük çekiliş hakkı toplamda 10 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 320 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 15.05.2019 tarihinde saat 11:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 15 kişi SAMSUNG GALAXY S10 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir’’ ikramiyesi kazanacaktır.  Kazanan talihliler 17.05.2019 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 1.06.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 16.06.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Son ikramiye teslim tarihi 21.06.2019’dur. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır. 
  • Çekiliş haklarınızı kazanabilmeniz için uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor.  Uygulama içinde sağ alt tarafta 'Hesabım' sekmesine girdikten sonra sol üstteki 'Ayarlar' menüsüne girince  'Aktif Kullanıcı' olarak kendi numaranazı görüyorsanız uygulamaya giriş yapmış demeksinizdir.  Burada numaranızı göremiyorsanız, burada gözüken iki giriş methodundan biriyle uygulamaya giriş yapabilirsiniz:  'Hızlı Giriş' ile veya 'Şifre ile Giriş'.  1- Hızlı Giriş butonuna tıklayıp telefon numaranızı girdikten sonra  'Giriş Yap' butonuna basıp ekranınıza gelen 'Onayla' butonuna basıp girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2-  Şifre ile Giriş butonuna basıp telefon numarasını girdikten sonra şifrenizi girip uygulamaya girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dergilik abonelik paketi olmayanlar  Dergilik uygulaması içindeki Ücretsiz Yayınlar bölümünden ekstra ücret ödeme gerektirmeyen dergi yayınlarına erişebilirler.  Dergilik abonelik paketi olanlar  ise abonelikleri kapsamınına dahil olan tüm dergi yayınlarına ekstra ücret ödeme gerektirmeden erişebilirler.  Ayrıca, Dergilik üzerinde ekstra ücret ödeme gerektirmeyen gazetelere erişilip indirilebilir. Dergilik uygulamasında belirli gazete paketlerine abonelikleri olanlar ise abonelikleri kapsamında gazete yayınını ücretsiz indirip okuyabilirler.

Diğer
Dergilik Uygulaması
Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!