Daha Fazla Bilgi

ÇalarkenDinlet Servisi'ne abone bir arkadaşınızı ararken ve onun seçtiği tonu (ÇalarkenDinlet'i) dinlerken 2 kez * (yıldız) tuşlayarak kampanya aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bu kampanya ile ÇalarkenDinlet aboneliğinizi başlattığınız takdirde tek seferde 4 TL aylık ücretlenirsiniz. Abonelik ücretiniz her ay otomatik yenilenir. ÇalarkenDinlet aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL DINLET yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
Diğer
ÇalarkenDinlet Servisi abonelerini aradığınızda onların ÇalarkenDinlet'ini dinlerken 2 kez * tuşlayarak kampanyaya katılın!
  • ÇalarkenDinlet Servisi'ne abone bir arkadaşınızı ararken ve onun seçtiği tonu (ÇalarkenDinlet'i) dinlerken 2 kez * (yıldız) tuşlayarak kampanyaya aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bu kampanya ile ÇalarkenDinlet aboneliğinizi başlattığınız takdirde tek seferde 4 TL aylık ücretlenirsiniz. Abonelik ücretiniz her ay otomatik yenilenir.
  • Sizi arayanlara en güzel şarkıları ve en komik içerikleri dinletmeye başlamak için dilerseniz 8060 sesli yanıt sistemini arayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızdan calarkendinlet.turkcell.com.tr adresinden GSM numaranız ve Turkcell Şifreniz ile girerek şarkı seçimlerinizi ve ayarlarınızı yapabilirsiniz.
  • ÇalarkenDinlet Yıldızla Kazan Kampanyası'na katılmak için tek seferde 4 TL ücretlendirilerek ÇalarkenDinlet aboneliğiniz başlar.
  • 8060'ı ücretsiz arayarak, bilgisayarınızdan calarkendinlet.turkcell.com.tr adresinden GSM numaranız ve Turkcell Şifreniz ile girerek şarkılarınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca, aynı adresten şarkıların kısa no'sunu öğrenerek ve 8060'a kısa mesaj atarak şarkı değişimini gerçekleştirebilirsiniz.
  • 532'yi arayarak mevcut tarife, kampanya ve servislerinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.