Katılım Kriterleri

  • Turkcell bireysel faturalı aboneler,Turkcell Çağrı Merkezinden ve Turkcell İletişim Merkezlerinden kampanyaya katılabilir.
  • Kampanya kapsamında, 12 ay kalma sönünüze karşılık dijtal güvenlik servisini 12 ay boyunca, aylık vergiler dahil 2 TL’den kullanabilirsiniz.
  • Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan,dolandırıcılık amaçlı sahte ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere erişilmeye çalışıldığında ara bir ekran çıkararak uyarır.Ayrıca, e-posta, sosyal medya hesapları,uygulama, web sitelerine ilişkin şifre sızıntısı durumunda otomatik uyarı sağlar.Zararlı sitelerde koruma özelliği otomatik başlar,şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/ den e-postalarınızı tanımlayabilirsiniz.  3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. E-posta adresinizi tanımladığınızda varsa geçmişe ait şifre sızıntı durum bilgisi verilir ve yeni bir sızıntı durumu tespit edildiğinde dijital güvenlik servisi sizi e-posta ve SMS ile bilgilendirecektir. Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın.

Ücretlendirme

  • Avantajlı Dijital Güvenlik Kampanyası kapsamında, Avantajlı Dijital Güvenlik servisinin 12 ay taahhütlü olmak üzere, aylık ücreti vergiler dahil 2 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız
  • Kampanyadan 12 aylık taahhüt süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek servis ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.

532 ya da 0532 532 0000
Kapat
Yardım ister misiniz?