Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya ücretsiz katılabilirsiniz.


3G’nin 2. yılını çift katlı taşıyıcı teknolojisi* ile karşılayan Turkcell’den 3Güzel hediye.

3G’ye ilk kez geçen Turkcell’liler,3G’ye geçiş yaptıktan sonra kullanabilecekleri;

  • Tüm Turkcell’lilerle günlük 30 dakika konuşma süresi kazanıyor;
  • 1 Aylık MobilTV paketi ile cepten TV izliyor
  • Günlük 100 MB Turkcell Mobil İnternet paketi ile cepten internete girebiliyorlar.
Cepten internete bedava girin! Cebinizden google'a girip aradığınız sorunun yanıtını kolayca bulun, cepten facebook'a girin, e-postalarınızı cepten kontrol edin. Şimdi 3G'li olun 100 MB'lık cepten internet paketini, 3G’ye geçtiğiniz gün BEDAVA kullanın.

Cepten bedava Mobil TV izleyin! Yolda, işte televizyon keyfini cebinizde taşıyın, maçları, sevdiğiniz dizileri ve programları cebinizden Turkcell kalitesiyle izleyin. Şimdi 3G'li olun Mobil TV paketi ile 1 ay boyunca 24 kanalı cebinizden BEDAVA izleyin.

Hazır Kartlılar için ücretlendirme periyodu 15 saniyedir. Faturalı Turkcell'liler mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Hediye 30 dakika bitiminde, tarife ve/veya paketiniz üzerinden ödeme yaparsınız.

İnternet Paketi aşımları abonenin varsa mevcut internet paketi, yoksa standart paket üzerinden ücretlendirilir.

Mobil TV aylık standart pakette 60 saat kullanım limiti bulunmaktadır. Limit aşımı KDV ve ÖİV dahil dakika başı 13 kuruş ile ücretlendirilmektedir.

*Servis alınan bölgedeki radyo koşullarının uygunluğuna ve data trafik yoğunluğuna bağlı olarak 2 taşıyıcının aynı anda kullanılmasıyla hızın iki katına kadar çıkmasını sağlayan bir teknolojidir.

Turkcell'e, kampanya başlangıç tarihinden sonra yeni tesis ya da mobil numara taşıma yolu ile gelen yeni aboneler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanyadan 6 Eylül 2011 - 31 Aralık 2011 tarihleri arasında 3G'ye geçen müşterilerimiz yararlanabilir. Kampanyadan her abone bir kez yararlanabilecektir.

Kampanya kapsamında verilen tüm avantajlardan yararlanabilmek için kullandığınız cihazın 3G uyumlu olması, MobilTV desteklemesi ve hattınızın özel ücretli servislere kısıtlı olmaması gerekir.
Kampanyaya katılım için talebini yapan aboneye öncelikle, 3G’ye Geçiş Kampanyasına katılımının alındığına dair, kampanya katılım mesajı gönderilir.

Müşteriler, telefon desteklerine bağlı olarak, kazandıkları faydaların aktiflendiğine dair SMS yolu ile bilgilendirileceklerdir. Kampanya hakkı, faydaların tanımlandığına dair bilgilendirme mesajları geldikten sonra kullanılmaya başlar. Bilgilendirme mesajları SES – İNTERNET ve MOBIL TV faydaları olarak ayrı ayrı gönderilecektir.

Faydalanmaya başlama saati bir hattan diğerine değişiklik gösterebilir

Turkcell, kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya avantajları, sadece yurt içinde kullanılabilir.
Kampanya döneminde 3G aboneliğinden 2G'ye geçmiş sonra tekrar 3G'ye geçmiş müşterilerimiz kampanyadan faydalanamazlar.
Abonenin telefonu Mobil TV desteklemiyor ise, hattına Mobil TV faydası tanımlanmayacaktır.
Özel ücretli servisleri kullanmak istemeyen abonelere de Mobil TV faydası tanımlanmayacaktır.
SMS
  • 3G yaz 7777’ye gönder