Daha Fazla Bilgi

Bu kampanya ücretsizdir.

Numara değişikliğinde, kullanıcı devrinde, tarife değişikliğinde, numara devrinde, hat iptal olduğunda ve numara taşındığında iptal olur.

Paket aşımı durumunda yerli şarkılar 0.5 TL'den yabancı şarkılar 1.5 TL'den ücretlendirilir.

Diğer
 • HTC One X ile Beats Kulaklık teklifini alan kullanıcıların hatalarına 72 saat içinde otomatik yüklenecektir. Tanımlama yapıldığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.
  • HTC ONE X ve Beats Kulaklık cihaz teklifini seçenler bu kampanyadan faydalanmaya hak kazanırlar.

  • Cihazınızı aldıp aktifledikten sonra 72 saat içinde şarkı haklarınız hattınıza tanımlanır ve size buna dair bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Şarkılarınızı Turkcell Müzik mobil sayfasından (m.turkcellmuzik.com) veya uygulamasından cep telefonunuza, Turkcell Müzik web sitesinden cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   Web sitesinden cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek için;

   Bilgisayarınızdan Turkcell Müzik WEB sitesine ÜCRETSİZ üye olduktan sonra sayfada şarkı dinlerken veya arama yaptıktan sonra şarkının hemen yanındaki “İndir” kutucuğuna tıkladığınızda “Cebime İndir” veya "Bilgisayarıma İndir" seçeneklerini göreceksiniz. Seçiminizi yaptığınızda şarkının müzik üyeliğiniz kapsamında ÜCRETSİZ olduğu bilgisini göreceksiniz.

   "Bilgisayarıma İndir"i seçtiyseniz şarkıyı direk bilgisayarınıza indireceksiniz. "Cebime İndir"i seçtiyseniz şarkıyı indirebileceğiniz link cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecek. Gelen linke tıkladığınızda şarkıyı indirmeye başlayacaksınız.

   “Turkcell Müzik” mobil uygulamasını Android cihazlar desteklemektedir.

   Android cihazı detaylı bilgi için tıkla!
  • Hayır. EDGE/3G üzerinden şarkıları indirirken internet için bir ücret ödemezsiniz veya internet paketi kotanızdan düşmez. Şarkı indirirken harcanan data ücretsizdir.