Samsung Cihazlarına Özel Beymen Club'dan %50 İndirim Kampanyası

Kampanya sona erdi.

​11.06.2021-27.06.2021 tarihleri arasında seçili akıllı telefon modellerinde Beymen Club'dan %50 indirim! Bu kampanyaya özel Samsung Galaxy S21’de kontrata özel indirim! 

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Temizle
Katılım Kriterleri

  • Kampanya 11.06.2021 – 27.06.2021 tarihleri arasında seçili akıllı telefon modellerinin kontratlı alımlarında geçerlidir. Turkcell mağazaları, Turkcell satış noktaları ve Turkcell Pasaj’da geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • İndirim Beymen Club mağazalarında ve beymenclub.com.tr’de geçerli olacaktır.
  • Beymen Club çeklerinin kullanım süresi 15 Temmuz tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • 27 haziran 00.00’dan sonra çek kazanımı olmayacaktır.
  • %50 indirim içerdeki başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez. İndirim yasaklı ürünler kampanyaya dahil değildir.
  • Herhangi bir TL alt limit sınırı bulunmamaktadır. Sadece İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerinde ve ilk fiyat üzerinden indirim uygulanacaktır.
  • Turkcell mağazaları ve Turkcell satış noktalarından alınan ürünler için Beymen’de geçerli indirim kuponları, KAMPANYA ADI VE İNDİRİM KODU, olarak ürün faturalarının üzerinde yer alacaktır.
  • Turkcell Pasaj’dan alınan ürünler için kampanya sona erdiğinde müşterilerimizin ilgili cep telefonu numaralarına SMS ile indirim kodları gönderilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

​Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 11.06.2021- 27.06.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir? ​

Bu kampanyadan sadece 11-27 Haziran tarihleri arasında kontratlı olarak kampanyaya dahil olan modellerden alan müşteriler yararlanabilir.